strona główna forum dyskusyjne















Puchar 95 - lecia PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich
Poznań - Antoninek 02-03.VI.2018 r

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja drużynowa

DIANY klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Hein BeataM858050402558196177432
2Socha DominikaM757545352308795182412
3Bernacka-Adamczyk Dominika EwaM907050352457294166411
4Łabenda AgataM905540352209194185405
5Łąpieś Julita NataliaM807540352307197168398
6Oset Maria MagdalenaM807540352305493147377
7Figura KlaudiaM807540352304893141371
8Urban NataliaM704020451757095165340
9Sala BeataM85454051755991150325


DIANY klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Przeorek Dominika MartaP857545352407693169409
2Temel KatarzynaP557045402107089159369
3Królak MagdalenaP855540202007589164364
4Rachwalik BarbaraP754535401956896164359
5Mękal PatrycjaP656050302055298150355
6Gaj JoannaP605540351907191162352
7Sokólska UrszulaP707045202055591146351
8Malcharek SylwiaP854520301808586171351
9Grynia BarbaraP556525351808185166346
10Smykowska MagdalenaP556035301807387160340
11Piątkowska - Klimaszewska EwaP807020352055676132337
12Zielazek AnnaP655510201507296168318
13Korczyc JolantaP557035201805084134314
14Bąk EwaP704540351904869117307
15Krawiec - Grabczak MartaP704030201604795142302
16Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaP553545151506085145295
17Cieślak KatarzynaP555035401802785112292
18Jańczak Anna MariaP754540151754767114289
19Melanowicz BarbaraP506025201554187128283
20Lorenc JoannaP456030251604274116276
21Stefańska KatarzynaP552545351604766113273
22Skiepko AnnaP605035101554275117272
23Górecka JustynaP60402551304492136266
24Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP305520101156084144259
25Polakowska MałgorzataP55453520155286795250
26Wójcik AdriannaP353035101106278140250
27Duszyńska JustynaP60253525145326496241
28Żyła MałgorzataP60504010160136174234
29Kamińska KarolinaP45302051004660106206
30Miśkiewicz SabinaP1015255555983142197
31Zawiślak Monika AnnaP35302550140341650190
32Mazur Kinga JózefaP35101506068995155
33Szymczuch JoannaP152552065235881146
34Biegańska Marcelina MariaP1520100451784101146
35Kiszczak AgnieszkaP15251005006767117


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Baliński DamianP1009050502909498192482
2Bykowski PawełP959050502858197178463
3Kołodziejczyk PiotrP959050452807599174454
4Pasztaleniec KamilP958045452658896184449
5Hoppa SebastianP858050502658199180445
6Janicki MichałP907045502558599184439
7Iskrzycki LeszekP758550452558995184439
8Włodarczyk WaldemarP906545502509297189439
9Romanik SylwesterP7010045452608395178438
10Marcinkowski BartoszP909545502807085155435
11Karpiński ŁukaszP758545452508697183433
12Grams DominikP708545452459395188433
13Osipiński RafałP759545452607695171431
14Sztobnicki PawełP859030452508097177427
15Buda SławomirP858040502558187168423
16Żołądkiewicz DariuszP857050502558088168423
17Banaszak RobertP858550352557689165420
18Pcion JacekP758545402458086166411
19Przeorek Dominika MartaP857545352407693169409
20Chmielowiec DominikP808050502604899147407
21Kleszczewski ZbigniewP856540452357497171406
22Bąk MichałP806050502407590165405
23Sadowski Marek MichałP957045402506193154404
24Kucharczyk KazimierzP808045452505797154404
25Kowalczyk TomaszP906045402357296168403
26Udrycki SławomirP958045402605092142402
27Powroźnik BogdanP708045302257898176401
28Barwicki PawełP806545352256497161386
29Dawidczyk KazimierzP808035402357376149384
30Łakomy JakubP705045452108292174384
31Walczak KamilP807030252058099179384
32Gąsiorek BogusławP806545502405786143383
33Mołdrzyk JanuszP908050252456571136381
34Kłos ArturP706045302059184175380
35Ośmiałowski RadosławP557035502108386169379
36Rybiński WojciechP658040202058094174379
37Hołub CzesławP656545352106998167377
38Knurowski Hubert PawełP706540302057595170375
39Szadziewski MichałP706035452107687163373
40Temel KatarzynaP557045402107089159369
41Królak MagdalenaP855540202007589164364
42Polakowski WitoldP705035351908388171361
43Szydłowski ZbigniewP757550302304782129359
44Rachwalik BarbaraP754535401956896164359
45Mękal PatrycjaP656050302055298150355
46Niemczak Amadeusz PawełP707520452104993142352
47Gaj JoannaP605540351907191162352
48Sokólska UrszulaP707045202055591146351
49Malcharek SylwiaP854520301808586171351
50Grynia BarbaraP556525351808185166346
51Smykowska MagdalenaP556035301807387160340
52Piątkowska - Klimaszewska EwaP807020352055676132337
53Kopron EdwardP407530401856678144329
54Sosnowski MateuszP557540352052694120325
55Zielazek AnnaP655510201507296168318
56Korczyc JolantaP557035201805084134314
57Bąk EwaP704540351904869117307
58Krawiec - Grabczak MartaP704030201604795142302
59Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaP553545151506085145295
60Cieślak KatarzynaP555035401802785112292
61Jańczak Anna MariaP754540151754767114289
62Melanowicz BarbaraP506025201554187128283
63Lorenc JoannaP456030251604274116276
64Stefańska KatarzynaP552545351604766113273
65Skiepko AnnaP605035101554275117272
66Górecka JustynaP60402551304492136266
67Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP305520101156084144259
68Polakowska MałgorzataP55453520155286795250
69Wójcik AdriannaP353035101106278140250
70Duszyńska JustynaP60253525145326496241
71Żyła MałgorzataP60504010160136174234
72Kamińska KarolinaP45302051004660106206
73Zawiślak MarcinP254505754082122197
74Miśkiewicz SabinaP1015255555983142197
75Zawiślak Monika AnnaP35302550140341650190
76Mazur Kinga JózefaP35101506068995155
77Szymczuch JoannaP152552065235881146
78Biegańska Marcelina MariaP1520100451784101146
79Kiszczak AgnieszkaP15251005006767117


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Jamróz Kamil HubertM1009050502909397190480
2Kołodziński JacekM1009050502909297189479
3Montowski ZbyszkoM959550502909095185475
4Fiszer MarcinM959045502809696192472
5Karpik MichałM1009045452809695191471
6Oborski PrzemysławM959050452809397190470
7Smykowski MarcinM959050452809199190470
8Neneman Tomasz JanuszM859550502809199190470
9Roszko MarcinM1009045502858995184469
10Szymański TomaszM959050502859193184469
11Cybula RyszardM9010045452809493187467
12Huminiak TomaszM1009545502908392175465
13Kraiński PiotrM8510050502858793180465
14Szarpak ŁukaszM958050502759396189464
15Święcki KrzysztofM9510050502958087167462
16Oleksik Marcin PawełM959545502858888176461
17Surma TomaszM1008550502857996175460
18Guzik Rafał AndrzejM958045502709197188458
19Pilcicki BogusławM1009545452857693169454
20Wojtaszuk DariuszM959050402758985174449
21Marlęga SławomirM959050402757698174449
22Tomala SławomirM9590503026584100184449
23Pudełko JanuszM958050452708197178448
24Picur JózefM958045502708096176446
25Mołdrzyk DawidM908550452708787174444
26Baliński Roman, StefanM957050452609093183443
27Gochnio Jerzy AntoniM808050502608695181441
28Andrzejczyk PawełM908540502657694170435
29Hein BeataM858050402558196177432
30Nowak TadeuszM958550402707784161431
31Stokłosa AndrzejM908050402607692168428
32Gawron JakubM907545452557993172427
33Gąsior PiotrM859040452606697163423
34Jesionowski Jakub PawełM907540452508092172422
35Onopiak RyszardM908545452656789156421
36Jaczyński Waldemar, PiotrM808545402507596171421
37Pióro Robert ZbigniewM857550452557588163418
38Wróblewski AndrzejM858550252457895173418
39Polski Robert JerzyM908045502657181152417
40Adamczyk Bartosz JerzyM808050502607186157417
41Kędzierawski PiotrM958045302507394167417
42Furmańczak TomaszM905545502408196177417
43Demski WitoldM758045402408889177417
44Socha DominikaM757545352308795182412
45Bernacka-Adamczyk Dominika EwaM907050352457294166411
46Łabenda AgataM905540352209194185405
47Borys Damian AndrzejM905040502307994173403
48Jóźwik OlafM708045352307298170400
49Łąpieś Julita NataliaM807540352307197168398
50Oset Maria MagdalenaM807540352305493147377
51Figura KlaudiaM807540352304893141371
52Urban NataliaM704020451757095165340
53Sala BeataM85454051755991150325


Klasa OPEN

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Baliński DamianP1009050502909498192482
2Jamróz Kamil HubertM1009050502909397190480
3Kołodziński JacekM1009050502909297189479
4Montowski ZbyszkoM959550502909095185475
5Fiszer MarcinM959045502809696192472
6Karpik MichałM1009045452809695191471
7Oborski PrzemysławM959050452809397190470
8Smykowski MarcinM959050452809199190470
9Neneman Tomasz JanuszM859550502809199190470
10Roszko MarcinM1009045502858995184469
11Szymański TomaszM959050502859193184469
12Cybula RyszardM9010045452809493187467
13Huminiak TomaszM1009545502908392175465
14Kraiński PiotrM8510050502858793180465
15Szarpak ŁukaszM958050502759396189464
16Bykowski PawełP959050502858197178463
17Święcki KrzysztofM9510050502958087167462
18Oleksik Marcin PawełM959545502858888176461
19Surma TomaszM1008550502857996175460
20Guzik Rafał AndrzejM958045502709197188458
21Pilcicki BogusławM1009545452857693169454
22Kołodziejczyk PiotrP959050452807599174454
23Wojtaszuk DariuszM959050402758985174449
24Marlęga SławomirM959050402757698174449
25Tomala SławomirM9590503026584100184449
26Pasztaleniec KamilP958045452658896184449
27Pudełko JanuszM958050452708197178448
28Picur JózefM958045502708096176446
29Hoppa SebastianP858050502658199180445
30Mołdrzyk DawidM908550452708787174444
31Baliński Roman, StefanM957050452609093183443
32Gochnio Jerzy AntoniM808050502608695181441
33Janicki MichałP907045502558599184439
34Iskrzycki LeszekP758550452558995184439
35Włodarczyk WaldemarP906545502509297189439
36Romanik SylwesterP7010045452608395178438
37Marcinkowski BartoszP909545502807085155435
38Andrzejczyk PawełM908540502657694170435
39Karpiński ŁukaszP758545452508697183433
40Grams DominikP708545452459395188433
41Hein BeataM858050402558196177432
42Nowak TadeuszM958550402707784161431
43Osipiński RafałP759545452607695171431
44Stokłosa AndrzejM908050402607692168428
45Gawron JakubM907545452557993172427
46Sztobnicki PawełP859030452508097177427
47Gąsior PiotrM859040452606697163423
48Buda SławomirP858040502558187168423
49Żołądkiewicz DariuszP857050502558088168423
50Jesionowski Jakub PawełM907540452508092172422
51Onopiak RyszardM908545452656789156421
52Jaczyński Waldemar, PiotrM808545402507596171421
53Banaszak RobertP858550352557689165420
54Pióro Robert ZbigniewM857550452557588163418
55Wróblewski AndrzejM858550252457895173418
56Polski Robert JerzyM908045502657181152417
57Adamczyk Bartosz JerzyM808050502607186157417
58Kędzierawski PiotrM958045302507394167417
59Furmańczak TomaszM905545502408196177417
60Demski WitoldM758045402408889177417
61Socha DominikaM757545352308795182412
62Bernacka-Adamczyk Dominika EwaM907050352457294166411
63Pcion JacekP758545402458086166411
64Przeorek Dominika MartaP857545352407693169409
65Chmielowiec DominikP808050502604899147407
66Kleszczewski ZbigniewP856540452357497171406
67Bąk MichałP806050502407590165405
68Łabenda AgataM905540352209194185405
69Sadowski Marek MichałP957045402506193154404
70Kucharczyk KazimierzP808045452505797154404
71Kowalczyk TomaszP906045402357296168403
72Borys Damian AndrzejM905040502307994173403
73Udrycki SławomirP958045402605092142402
74Powroźnik BogdanP708045302257898176401
75Jóźwik OlafM708045352307298170400
76Łąpieś Julita NataliaM807540352307197168398
77Barwicki PawełP806545352256497161386
78Dawidczyk KazimierzP808035402357376149384
79Łakomy JakubP705045452108292174384
80Walczak KamilP807030252058099179384
81Gąsiorek BogusławP806545502405786143383
82Mołdrzyk JanuszP908050252456571136381
83Kłos ArturP706045302059184175380
84Ośmiałowski RadosławP557035502108386169379
85Rybiński WojciechP658040202058094174379
86Oset Maria MagdalenaM807540352305493147377
87Hołub CzesławP656545352106998167377
88Knurowski Hubert PawełP706540302057595170375
89Szadziewski MichałP706035452107687163373
90Figura KlaudiaM807540352304893141371
91Temel KatarzynaP557045402107089159369
92Królak MagdalenaP855540202007589164364
93Polakowski WitoldP705035351908388171361
94Szydłowski ZbigniewP757550302304782129359
95Rachwalik BarbaraP754535401956896164359
96Mękal PatrycjaP656050302055298150355
97Niemczak Amadeusz PawełP707520452104993142352
98Gaj JoannaP605540351907191162352
99Sokólska UrszulaP707045202055591146351
100Malcharek SylwiaP854520301808586171351
101Grynia BarbaraP556525351808185166346
102Smykowska MagdalenaP556035301807387160340
103Urban NataliaM704020451757095165340
104Piątkowska - Klimaszewska EwaP807020352055676132337
105Kopron EdwardP407530401856678144329
106Sosnowski MateuszP557540352052694120325
107Sala BeataM85454051755991150325
108Zielazek AnnaP655510201507296168318
109Korczyc JolantaP557035201805084134314
110Bąk EwaP704540351904869117307
111Krawiec - Grabczak MartaP704030201604795142302
112Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaP553545151506085145295
113Cieślak KatarzynaP555035401802785112292
114Jańczak Anna MariaP754540151754767114289
115Melanowicz BarbaraP506025201554187128283
116Lorenc JoannaP456030251604274116276
117Stefańska KatarzynaP552545351604766113273
118Skiepko AnnaP605035101554275117272
119Górecka JustynaP60402551304492136266
120Frieske-Pszczółkowska MagdalenaP305520101156084144259
121Polakowska MałgorzataP55453520155286795250
122Wójcik AdriannaP353035101106278140250
123Duszyńska JustynaP60253525145326496241
124Żyła MałgorzataP60504010160136174234
125Kamińska KarolinaP45302051004660106206
126Zawiślak MarcinP254505754082122197
127Miśkiewicz SabinaP1015255555983142197
128Zawiślak Monika AnnaP35302550140341650190
129Mazur Kinga JózefaP35101506068995155
130Szymczuch JoannaP152552065235881146
131Biegańska Marcelina MariaP1520100451784101146
132Kiszczak AgnieszkaP15251005006767117

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.