strona główna forum dyskusyjne















Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Beretty & Sako Piotrków Trybunalski 09.04 L. Wesołowski Wyniki
2. IV Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Osie) 16.04 W. Szymański Wyniki
3. Puchar Marszałka Sejmu RP Warszawa (Suchodół) 23.04 W. Kobierski Wyniki
4. Puchar " FAM - PIONKI" Radom (Piastów) 30.04 J. Borkowski Wyniki
5. VI Wielkopolskie Grand Prix Leszno (Krzywiń) 30.04 Z. Zieliński Wyniki
6. Eliminacja Ligii Styrzeleckie I RUNDA Piła 07.05 W. Kobierski Wyniki
7. Eliminacja Ligii Styrzeleckie I RUNDA Warszawa (Suchodół) 07.05 M. Świerczek Wyniki
8. Eliminacja Ligii Styrzeleckie I RUNDA Częstochowa (Lubliniec) 07.05 A. Matyjewicz Wyniki
9. Eliminacja Ligii Styrzeleckie I RUNDA Nowy Sącz 07.05 W. Szymański Wyniki
10. Puchar Prezydenta miasta Konina Konin 14.05 L. Wesołowski Wyniki
11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 21.05 A. Matyjewicz Wyniki
12. XVII Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 28.05 M. Świerczek Wyniki
13. XXI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Płk I. Stachowiaka Rzeszów (Bór) 04-05.06 Z. Zieliński Wyniki
14. Eliminacja Ligii Strzeleckiej II RUNDA Zielona Góra 11.06 M. Ziomek Wyniki
15. Eliminacja Ligii Strzeleckiej II RUNDA Ciechanów (Chotum) 11.06 J. Adamczyk Wyniki
16. Eliminacja Ligii Strzeleckiej II RUNDA Opole (Grudzice) 11.06 P. Pełczyński Wyniki
17. Eliminacja Ligii Strzeleckiej II RUNDA Tarnobrzeg 11.06 W. Szymański Wyniki
18. IX Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 18.06 W. Kraiński  
19. V Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej Poznań 25-26.06 W. Kobierski Wyniki
20. Puchar Bałtyku Koszalin (Wolica) 02.07 T. Dobiesz Wyniki
21. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice (Siemianowice) 09.07 Z. Zieliński Wyniki
22. Eliminacja Ligii Strzeleckiej III RUNDA Koszalin (Manowo) 16.07 S. Mrozowski Wyniki
23. Eliminacja Ligii Strzeleckiej III RUNDA Olsztyn (Gutkowo) 16.07 W. Kraiński Wyniki
24. Eliminacja Ligii Strzeleckiej III RUNDA Katowice 16.07 M. Świerczek Wyniki
25. Eliminacja Ligii Strzeleckiej III RUNDA Kraków (Pasterniki) 16.07 T. Dobiesz Wyniki
26. XXXVIII Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej Bydgoszcz 23-24.07 J. Borkowski Wyniki
27. Puchar Jezior Mazurskich Suwalki (Giżycko) 30.07 L. Wesołowski Wyniki
28. Puchar Opolszczyzny Opole (Grudzice) 06.08 A. Matyjewicz Wyniki
29. VI Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 13.08 J. Adamczyk Wyniki
30. XIV Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn (Gutkowo) 20.08 S. Mrozowski Wyniki
31. VII Ogólnopolskie Zawody Seniorów Łomża 27.08 A. Madej Wyniki
32. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz (Wolica) 27.08 P. Pełczyński Wyniki
33. VI Finał Ligii Strzeleckiej Słupsk (Miastko) 03-04.09 J. Adamczyk Wyniki
34. XXI Puchar Winobrania Zielona Góra 10.09 Z. Zieliński Wyniki
35. XI Turniej Chmielakowy Chełm 10.09 A. Matyjewicz Wyniki
36. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka (Stępna Michałki) 17.09 J. Borkowski Wyniki
37. Puchar Jesieni Wrocław 24.09 J. Adamczyk Wyniki
38. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce (Starachowice) 01.10 P. Pełczyński Wyniki


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.