strona główna forum dyskusyjne


























Pomoc


Koła mające strony www w/g okręgów
  • białopodlaski
  • białostocki
  • bielski
  • bydgoski
  • ciechanowski
  • częstochowski
  • elbląski
  • gdański
  • gorzowski
  • jeleniogórski
  • kaliski
  • katowicki
  • kielecki
  • koniński
  • koszaliński
  • krakowski
  • krośnieński
  • legnicki
  • leszczyński
  • lubelski
  • łomżyński
  • łódzkie
  • nowosądecki
  • olsztyński
  • opolski
  • ostrołęcki
  • pilski
  • piotrkowski
  • płocki
  • poznański
  • przemyski
  • radomski
  • rzeszowski
  • siedlecki
  • skierniewicki
  • słupski
  • suwalski
  • szczeciński
  • tarnobrzeski
  • tarnowski
  • toruński
  • wałbrzyski
  • warszawski
  • włocławski
  • wrocławski
  • zamojski
  • zielonogórski
  • WSZYSTKIE KOŁA

  • Kontakty do wszystkich kół wpisanych do serwisu
  • białopodlaski
  • białostocki
  • bielski
  • bydgoski
  • ciechanowski
  • częstochowski
  • elbląski
  • gdański
  • gorzowski
  • jeleniogórski
  • kaliski
  • katowicki
  • kielecki
  • koniński
  • koszaliński
  • krakowski
  • krośnieński
  • legnicki
  • leszczyński
  • lubelski
  • łomżyński
  • łódzkie
  • nowosądecki
  • olsztyński
  • opolski
  • ostrołęcki
  • pilski
  • piotrkowski
  • płocki
  • poznański
  • przemyski
  • radomski
  • rzeszowski
  • siedlecki
  • sieradzki
  • skierniewicki
  • słupski
  • suwalski
  • szczeciński
  • tarnobrzeski
  • tarnowski
  • toruński
  • wałbrzyski
  • warszawski
  • włocławski
  • wrocławski
  • zamojski
  • zielonogórski
  • WSZYSTKIE KOŁA

  • WYSZUKAJ KOŁO W/G WYBRANEGO KRYTERIUM

    Okręg Nazwa Koła Miejscowość Kontakt E-mail Info
    białopodlaskiDzikCzeremchaLeszek Radzikowski, prezesKontakt
    białopodlaskiWojskowe Koło Łowieckie 332 JodłaWarszawaKontakt
    białostockiBORUTABiałystokKontakt
    białostockiJARZĄBEKBiałystokKontakt
    białostockiKoło Łowieckie SOKÓŁ w SupraśluSupraślKontakt
    bielskiBeskidŻywiecKontakt
    bielskiHubertRyczówKontakt
    bielskiHubertus GoleszówGoleszówTadeusz Bazan, prezesKontakt
    bielskiKNIEJAWADOWICEZYGMUNT ŁABUDZIŃSKI, prezesKontakt
    bielskiTURBielsko BiałaKontakt
    bydgoskiDzik Nr 12BydgoszczKontakt
    bydgoskigłuszecBydgoszczAleksander Głodowski, prezesKontakt
    bydgoskiKoło Łowieckie nr 223 KOSBydgoszczKontakt
    bydgoskiKoło Łowieckie nr 47 "Diana" w InowrocławiuGniewkowoKontakt
    bydgoskiKotlina nr 102LipowaKontakt
    bydgoskiKujawskie Koło Łowieckie Nr 52 w InowrocławiuInowrocławJan Mazur, prezesKontakt
    bydgoskiWKŁ nr 216 "Przyjemność"BydgoszczKontakt
    bydgoskiWKŁ nr 248 "Sokół"Bydgoszcz Waldemar Rosik, prezesKontakt
    bydgoskiWKŁ NR 250 MIŚBydgoszczPiotr KOWALEWSKI, łowczyKontakt
    bydgoskiŻubrBydgoszczKontakt
    ciechanowskiŚWITDZIAŁDOWOKontakt
    częstochowskiBórKośmidryKrzysztof Grabowski, członekKontakt
    częstochowskiJenotCzęstochowaZbigniew Antczak, prezesKontakt
    częstochowskiPonowaKoniecpolJerzy Garus, sekretarzKontakt
    elbląskiJarząbekKaszunyHenryk Gajdamowicz, prezesKontakt
    elbląskiKniejaKwidzynLech Zakrzewski, sekretarzKontakt
    elbląskiKniejaStary DzierzgońRoman Kulpa, prezesKontakt
    elbląskiKoło łowieckie "Leśnik" w MłynarachMłynaryJózef Hryniewicz, prezesKontakt
    elbląskiKoło Łowieckie "MEWA"Braniewo Kontakt
    elbląskiKoło Łowieckie Łoś w ElbląguElblągKontakt
    elbląskiŁośElblągKontakt
    elbląskiPONOWAELBLĄGKrzysztof Głuchowski, podłowczyKontakt
    gdańskiBAŻANTRumiaKontakt
    gdańskiBEKASGdańskKontakt
    gdańskiBÓRLiniewoKontakt
    gdańskiCIETRZEWGdańskPiotr Gawlicki, prezesKontakt
    gdańskiCYRANKAGdańskKontakt
    gdańskiCYRANKAMierzeszynKontakt
    gdańskiCYRANKAStarogard Gd.Kontakt
    gdańskiDANIELWierzchucinoKontakt
    gdańskiDARZ BÓRBolszewoKontakt
    gdańskiDĄBROWAGdańskKontakt
    gdańskiDROPGdańskKontakt
    gdańskiDZIKDziemianyKontakt
    gdańskiDZIKWielki KlinczKontakt
    gdańskiGŁUSZECKartuzyKontakt
    gdańskiGŁUSZECGdyniaKontakt
    gdańskiGłuszecKartuzyKontakt
    gdańskiHODOWCAGdańskKontakt
    gdańskiim.WOJSKIEGOGdyniaKontakt
    gdańskiJASTRZĄBPuckKontakt
    gdańskiJEDNOŚĆLiniewoKontakt
    gdańskiJELEŃGdańskKontakt
    gdańskiJELEŃLipuszKontakt
    gdańskiJELEŃZamostneKontakt
    gdańskiJENOTGdyniaKontakt
    gdańskiKNIEJAGdańskKontakt
    gdańskiKNIEJATczewKontakt
    gdańskiKNIEJAWejherowoKontakt
    gdańskiKOCIEWIAKGniewKontakt
    gdańskiKORMORANGdyniaKontakt
    gdańskiKROGULECPelplinKontakt
    gdańskiKULIKGdańskAndrzej Kiedrowski, prezesKontakt
    gdańskiLEŚNIKCzarna WodaKontakt
    gdańskiŁABĘDŹGoręczynoKontakt
    gdańskiŁOŚSkórczKontakt
    gdańskiŁośSkórczKontakt
    gdańskiŁOWIECGdyniaKontakt
    gdańskiNADMORSKIE Nr 19SopotKontakt
    gdańskiNEMRODStare PolaszkiKontakt
    gdańskiNR 1GdyniaKontakt
    gdańskiODYNIECGdyniaKontakt
    gdańskiODYNIECŁebczKontakt
    gdańskiOGARGdańskKontakt
    gdańskiPONOWAChoczewoKontakt
    gdańskiROGACZGodziszewoKontakt
    gdańskiRYŚGdańskKontakt
    gdańskiRyśStarogard Gd.Kontakt
    gdańskiRYŚGdańskGerhard Kledzik, prezesKontakt
    gdańskiSŁONKAGdańskKontakt
    gdańskiSŁONKAGrabowoKontakt
    gdańskiSŁONKAGdańskKontakt
    gdańskiSŁONKASierakowiceKontakt
    gdańskiSŁONKAJabłowoKontakt
    gdańskiSOKÓŁHelKontakt
    gdańskiSOKÓŁ NR 7SopotKontakt
    gdańskiSOKÓŁ-KOLEJARZGdańskKontakt
    gdańskiSOKÓŁprzy KWPGdańskKontakt
    gdańskiSZARAKRedaKontakt
    gdańskiSZARAKTczewMariusz Nagórski, prezesKontakt
    gdańskiTROPWejherowoWiktor Spik, prezesKontakt
    gdańskiTURGdańskKontakt
    gdańskiWKŁ 209 BÓBRGdańskKontakt
    gdańskiWKŁ 224 ORZEŁGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 271 SOKÓŁGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 284 RARÓGGdańskKontakt
    gdańskiWKŁ 286 SOKÓŁPruszcz Gd.Bogusław Ciapała, prezesKontakt
    gdańskiWKŁ 288 DANIELGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 297 DIANAGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 319 GROMGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 326 ŁOŚGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 350 JAŹWIECGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 500 BIELIKGdyniaKontakt
    gdańskiWybrzeżeGdańskKontakt
    gdańskiŻBIKGdańskKontakt
    gdańskiŻURAWKościerzynaKontakt
    gorzowski"Korona"MiędzyrzeczAdam Jackowiak, członekKontakt
    gorzowski"Żuraw" BrójceMiędzyrzeczAndrzej Trzpil, członekKontakt
    gorzowskiKniejaOśno LubuskieJarosław Lalko, łowczyKontakt
    gorzowskiOstojaWysokaKontakt
    gorzowskiSZARAKBarlinekKontakt
    gorzowskiWILKGorzów WielkopolskiKontakt
    gorzowskiWKŁ Nr 462 "Szop"WędrzynWiesław Borowczyk, prezesKontakt
    gorzowskiWKŁ Orzeł nr 423Gorzów Wlkp.Przemysław Rachwał, członekKontakt
    jeleniogórskiBAŻANTZawidówKontakt
    jeleniogórskiBÓBRLwówek ŚląskiRYSZARD CIEŚLAK, prezesKontakt
    jeleniogórskiCIETRZEWBolesławiecKrzysztof Arciszewski, członekKontakt
    jeleniogórskiCYRANKABolesławiecKontakt
    jeleniogórskiCYRANKALubańKontakt
    jeleniogórskiCyrankaZłotoryjaKontakt
    jeleniogórskiDarz BórJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiDarz BórMarciszówKontakt
    jeleniogórskiDianaBogatyniaAdrian Kałuża, członekKontakt
    jeleniogórskiGłuszecJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiGłuszecLwówek ŚląskiKontakt
    jeleniogórskiGłuszecTomisławKontakt
    jeleniogórskiGrzywaczLwówek ŚląskiKontakt
    jeleniogórskiGwizdLeśnaKontakt
    jeleniogórskiHubertGryfów ŚląskiKontakt
    jeleniogórskiJeleńJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiJenotBogatyniaKontakt
    jeleniogórskiKniejaJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiKniejaLubawkaKontakt
    jeleniogórskiKniejaZgorzelecKontakt
    jeleniogórskiKrzyżówkaBolesławiecKontakt
    jeleniogórskiLeśnikJarkowiceKontakt
    jeleniogórskiLEŚNIKLwówek ŚląskiKontakt
    jeleniogórskiMUFLONJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiMuflonJelenia GóraKrzysztof Daciek, podłowczyKontakt
    jeleniogórskiNAD KWISĄBolesławiecKontakt
    jeleniogórskiODYNIECJelenia GóraAntoni Szklarz, prezesKontakt
    jeleniogórskiORZEŁSzklarska PorębaKontakt
    jeleniogórskiOSTOJAJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiOSTOJAJelenia GóraJózef Szafran, prezesKontakt
    jeleniogórskiPRZEPIÓRKAKamienna GóraKontakt
    jeleniogórskiROGACZKamienna GóraKontakt
    jeleniogórskiSŁONKABolesławiecKontakt
    jeleniogórskiSŁONKALubańKontakt
    jeleniogórskiSPORTBolesławiecKontakt
    jeleniogórskiSZARAKBolesławiecKontakt
    jeleniogórskiSZARAKJelenia GóraKontakt
    jeleniogórskiSZARAKKamienna GóraKontakt
    jeleniogórskiTumakJerzmanice ZdrójKontakt
    jeleniogórskiWIENIECŚwieradów ZdrójKontakt
    jeleniogórskiWIENIECZgorzelecKontakt
    jeleniogórskiWojskowe Koło Łowieckie "SZARAK"BolesławiecAdam Rozmus, członekKontakt
    kaliskiBażant KobylinKobylinWojciech Bała, prezesKontakt
    kaliskiKŁ nr 26 "Borsuk" w ŻerkowieŻerkówKontakt
    kaliskiKŁ nr 28 JeleńJarocinKontakt
    kaliskiOKRĘGOWA RADA ŁOWIECKAKalisz+++ +++, członekKontakt
    kaliskiSokółWieruszówLech Baliński, prezesKontakt
    kaliskiWrzosBrudzewxxxxx xxxxx, członekKontakt
    katowicki"BORSUK" ChorzówChorzówMarek Hypa, sekretarzKontakt
    katowicki"KNIEJA" nr 3 GliwiceBorowianyStefan Kusz, prezesKontakt
    katowicki"Orzeł" Tarnowskie GóryKamieniec Andrzej Dul, prezesKontakt
    katowicki,,Łoś" BytomBytomKontakt
    katowickiDąbrowaDąbrowa GórniczaRyszard Koselarz, prezesKontakt
    katowickiGrzywaczSosnowiecPiotr Tabor, członekKontakt
    katowickiłoś GliwicekatowiceKontakt
    kielecki"Dzik" ĆmielówĆmielówMarek Pękalski, łowczyKontakt
    kieleckiKoło Łowieckie "SPŁONKA" Skarżysko KamiennaSkarżysko KamiennaJerzy Borkowski, prezesKontakt
    kieleckiPONOWA Miłkowska KarczmaKunówStanisław Bugajski, sekretarzKontakt
    kieleckiWojskowe Koło Łowieckie JenotKielceKontakt
    konińskiGęgawaZagórówKontakt
    konińskiKoło Łowieckie nr 19 SłonkaKoninKontakt
    konińskiPuszcza PyzderskaSmoleniecKontakt
    konińskiSokół nr 15 TuliszkówKontakt
    koszalińskiBażant w Drawsku PomorskimZłocieniecKontakt
    koszalińskiDarzbór SzczecinekSzczecinekKontakt
    koszalińskiDzikBiesiekierzRyszard Krupa, członekKontakt
    koszalińskiEchoSianówKarol Banaśkiewicz, prezesKontakt
    koszalińskiOrężKoszalinKazimierz Gmerek, prezesKontakt
    koszalińskiOSTOJASzczecinekMarek Bublej, skarbnikKontakt
    koszalińskiOSZCZEPSzczecinekPaweł Soroczyński, prezesKontakt
    koszalińskiPanteraKołobrzegStanisław CHMAL, prezesKontakt
    koszalińskiSOKÓŁKoszalinAdrian Libner , sekretarzKontakt
    koszalińskiSokół w ŚwidwinieŚwidwinGrzegorz Szyjka, sekretarzKontakt
    koszalińskiWilkKoszalinRobert Reinert, członekKontakt
    koszalińskiŻbikZłocieniecWiesław Fabisiński, prezesKontakt
    krakowski"Darz-Bór"KrakówAdam -Benedykt Bisping, łowczyKontakt
    krakowskiDIANAKrakówKontakt
    krakowskiGRODZISKORaciechowiceAntek Gawęski, sekretarzKontakt
    krakowskiSobólLiszkiKontakt
    krakowskiŻurawChrzanówKontakt
    krośnieński „Sęp” SanokSanokKontakt
    krośnieńskiJARZĄBEKUstrzyki DolneAndrzej Piątek, prezesKontakt
    krośnieńskiKNIEJAKomańczaBogdan Wancewicz , prezesKontakt
    krośnieńskiRYŚRymanówWitold Bolanowski, sekretarzKontakt
    krośnieńskiSOKÓŁŁączki JagiellońskieKontakt
    krośnieńskiTurWielkie OczyKontakt
    krośnieńskiŻBIKUherceArkadiusz Zulewski, członekKontakt
    legnickiBażantLegnicaKontakt
    legnickiCYRANKALegnicaKontakt
    legnickiDarz BórPrzemkówWojciech Krzyżanowski, prezesKontakt
    legnickiGÓRNIKLubinKontakt
    legnickiKSZYKGłogówKontakt
    legnickiLEŚNIKChocianówKontakt
    legnickiMIEDZIAKLegnicaKontakt
    legnickiORZEŁLegnicaKontakt
    legnickiOSTOJAChocianówKontakt
    legnickiWILKGłogówKontakt
    legnickiWKŁ nr 408 "WILK"GŁOGÓWKontakt
    legnickiWKŁ ORZEŁKUNICE Ziemnicejacek Kujawski, łowczyKontakt
    leszczyńskiKniejaŚmigielKontakt
    leszczyńskiRyśLesznoKontakt
    leszczyńskiRyśWschowaKontakt
    leszczyńskiSzarakStrzyżewiceKontakt
    lubelskiDarz Bór Nr 90LublinKontakt
    lubelskiDzikLublinWaldemar Sierocki, prezesKontakt
    lubelskiHubertus Nr 11LublinKontakt
    lubelskiKaczuszkaLublinKontakt
    lubelskiKniejaLubartówKontakt
    lubelskiLeśnikLublinCzesław Szczygieł, prezesKontakt
    lubelskiOKRĘGOWA RADA ŁOWIECKALublinKontakt
    lubelskiWKŁ 150 CZATA we WŁODAWIELUBLINWiesław Dulniak, prezesKontakt
    łomżyńskiCzerwony BórŁomżaKontakt
    łomżyńskiKoło Łowieckie "Jeleń" w ZambrowieZambrówRobert Selerowski, prezesKontakt
    łomżyńskiSzarak w KoźleKolnoFranciszek Długozima, prezesKontakt
    łódzkieBoruta nr 4ŁęczycaKontakt
    łódzkieCIETRZEWŁódźArkadiusz Gendek, sekretarzKontakt
    łódzkieK.Ł. nr 37 "Sokół" w GłownieGłownoJacek Lambert, prezesKontakt
    łódzkieWKL Nr 403 "ORLIK"ZgierzKontakt
    nowosądeckiJaworzynaMuszynaKontakt
    nowosądeckiK.Ł. LEŚNIK Krynica - ZdrójKrynica - ZdrójWacław Gosztyła, łowczyKontakt
    nowosądeckiSzarakGorliceKontakt
    nowosądeckiWKŁ Nr 128 "Jeleń"KrynicaJózef Sojka, prezesKontakt
    olsztyński"Jarząbek" w KaszunachLidzbark WarmińskiZBIGNIEW JAWORSKI, prezesKontakt
    olsztyński"Jeleń" w SzczytnieSzczytnoKontakt
    olsztyńskiJeleńOlsztynKontakt
    olsztyńskiKACZORKętrzynTomasz Bieniek, członekKontakt
    olsztyńskiKŁ DanielKętrzynRyszard Przewódzki, sekretarzKontakt
    olsztyńskiKŁ Ponowa z BiskupcaOlsztynPiotr Gabiec, członekKontakt
    olsztyńskiKŁ WIEWIÓRKA KorszeSławomir Siwek, łowczyKontakt
    olsztyńskiKniejaSzczytnoKontakt
    olsztyńskiKoło Łowieckie "RYŚ"DźwierzutyJerzy Kilijański, sekretarzKontakt
    olsztyńskiKormoranOlsztynMarek Jałyński, łowczyKontakt
    olsztyńskiLEŚNIKStare JabłonkiMarcin Czerwiński, sekretarzKontakt
    olsztyńskiŁabędźMałdytyAndrzej Kowalski, łowczyKontakt
    olsztyńskiŁabędź IławaIławaMarian Spychała, członekKontakt
    olsztyńskiŁOŚMrągowoEdward Turek , łowczyKontakt
    olsztyńskiRosomakBiskupiec ReszelskiKontakt
    olsztyńskiRyśGiżyckoKontakt
    olsztyńskiWkł "Jeleń"Lidzbark WarmińskiMarek Gajos, prezesKontakt
    olsztyńskiWKŁ DANIELBartoszyceMarek Haus, prezesKontakt
    olsztyńskiWKŁ Nr 112 DzikOrnetaMirosław Rzeczycki, prezesKontakt
    olsztyńskiŻUBROlsztynMieczysław Zając, prezesKontakt
    opolski"Jeleń" nr 1 w Strzelcach Op.Strzelce OpolskieStanisław Furman, prezesKontakt
    opolskiChrobryGłuchołazyRajmund Romanowski, skarbnikKontakt
    opolskiCietrzewOpoleTadeusz Cygan, prezesKontakt
    opolskiKŁ Nr 4 "Knieja"OpoleAdrian Grela, sekretarzKontakt
    opolskiKoło Łowieckie "Świt" nr 5 w WołczynieWołczynMariusz Pieńkowski, prezesKontakt
    opolskiKoło Łowieckie nr 1 "Hubert" w BrzeguBrzegKontakt
    opolskiKoło Łowieckie nr 1 "HUBERTUS" w OpoluOpoleKontakt
    opolskiLeśnikKluczborkKontakt
    ostrołęckiBÓRDługosiodłoSławomir Olender, członekKontakt
    ostrołęckiHubertusOstrołękaAndrzej Dąbrowski, prezesKontakt
    ostrołęckiKŁ nr 2 Bażant PrzasnyszWitold Moreń, prezesKontakt
    ostrołęckiSzarakMałkinia GórnaKontakt
    pilskiBorsukSkokiKontakt
    pilskiJodełkaMirosławiecKontakt
    pilskiNr 32 "Jeleń"WągrowiecKontakt
    pilskiWojskowe Koło Łowieckie nr 42 "Grandel"PiłaEdward Kryka, prezesKontakt
    piotrkowskiBłękitne ŹródłaTomaszów MazowieckiWładysław Ziajka, skarbnikKontakt
    piotrkowskiHUBERTRadomskoKontakt
    piotrkowskiSarnaDziałoszynAndrzej Paśnik, prezesKontakt
    piotrkowskiWKŁTomaszów MazowieckiLeon CIECIERSKI, prezesKontakt
    piotrkowskiWKŁ 452 "HUBAL"Tomaszów MazowieckiKontakt
    piotrkowskiWKŁ Nr 64 "Dubelt" w Tomaszowie Maz.LubochniaWłodzimierz Kunicki, sekretarzKontakt
    płocki"Jeleń"ŻychlinWaldemar Ledzion, prezesKontakt
    płocki"TROP-PŁOCK"CzerniewoJacek Gackowski, prezesKontakt
    płockiDzikKutnoKarol Olesiński, prezesKontakt
    płockiKŁ PETROPONOWAPłockKontakt
    płockiKoło Łowieckie Im. Św. Huberta W PłockuPłockZenon Petera, prezesKontakt
    płockiŁOŚGostyninKontakt
    płockiŁoś KutnoKutnoJan Jerzy Jóźwiak, prezesKontakt
    płockiSokółKutnoMichał Śniecikowski, członekKontakt
    płockiTurSierpcWitold Pruchno, prezesKontakt
    płockiWISŁA w PłockuBodzanów, Nowe MiszewoKontakt
    poznański61 SARNAKłeckoKontakt
    poznański86 " Sokół "PoznańRyszard Michałowski, prezesKontakt
    poznańskiBażantChrzypskoKontakt
    poznańskiBażantGnieznoKontakt
    poznańskiBażantWrześniaKontakt
    poznańskiBażantTrzemesznoKontakt
    poznańskiBażant 67 SzlachcinJanusz Bieniaszewski, sekretarzKontakt
    poznańskiBorutaPoznańKontakt
    poznańskiBóbrObornikiKontakt
    poznańskiCzajkaPoznańKontakt
    poznańskiCzaplaChobieniceKontakt
    poznańskiDanielBukowiec StaryKontakt
    poznańskiDanielSierakówKontakt
    poznańskiDanielSzamotułyKontakt
    poznańskiDanielPoznańKontakt
    poznańskiDarz BórOtorowoKontakt
    poznańskiDarzbórPoznańKontakt
    poznańskiDąbrowaPoznańKontakt
    poznańskiDianaPoznańKontakt
    poznańskiDianaWolsztynKontakt
    poznańskiDropPoznańKontakt
    poznańskiDropWielichowoKontakt
    poznańskiDropObrzyckoKontakt
    poznańskiDropBiedruskoKontakt
    poznańskiDzikPoznańKontakt
    poznańskiDzikPobiedziskaKontakt
    poznańskiDzikMochyKontakt
    poznańskiGonPoznańKontakt
    poznańskiHubertPoznańKontakt
    poznańskiHubertGnieznoKontakt
    poznańskiHubertZbąszyńKontakt
    poznańskiJastrząbPniewyKontakt
    poznańskiJaworPoznańKontakt
    poznańskiJAŹWIECPoznańKontakt
    poznańskiJAŹWIECCzerwonakRobert Kala, prezesKontakt
    poznańskiJeleńSwarzędzKontakt
    poznańskiJeleńNowy TomyślKontakt
    poznańskiJeleńObornikiKontakt
    poznańskiJeleńNowe MiastoKontakt
    poznańskiJeleńPoznańKontakt
    poznańskiKaczkaPoznańKontakt
    poznańskiKaczorRakoniewiceKontakt
    poznańskiKNIEJADolskKontakt
    poznańskiKniejaPoznańKontakt
    poznańskiKniejaCzeszewoKontakt
    poznańskiKniejaKsiąż WlkpKontakt
    poznańskiKOGUTKórnikMaciej Marciniak, skarbnikKontakt
    poznańskiKoło Łowieckie NR 19 "Łoś"PoznańMarian Mączyński, prezesKontakt
    poznańskiKrzyżówkaWitkowoKontakt
    poznańskiKuropatwaPoznańKontakt
    poznańskiKUROPATWA nr 5PoznańJacek Lichocki, członekKontakt
    poznańskiLeśnikPoznańKontakt
    poznańskiLeśnikPoznańKontakt
    poznańskiLeśnikSkorzęcinKontakt
    poznańskiLisPoznańKontakt
    poznańskiLisSteszewKontakt
    poznańskiLisNeklaKontakt
    poznańskiLisMiędzychódKontakt
    poznańskiŁośPoznańKontakt
    poznańskiŁośWitkowoKontakt
    poznańskiNad FlintąObornikiKontakt
    poznańskinr. 40 ŻBIKKuślinRadosław Pieprzyk, członekKontakt
    poznańskiOdyniecBelęcinKontakt
    poznańskiOKRĘGOWA RADA ŁOWIECKAPoznańKontakt
    poznańskiOlszynaRogoźnoKontakt
    poznańskiOmykKiszkowoKontakt
    poznańskiOrzełPoznańKontakt
    poznańskiPanteraPoznańKontakt
    poznańskiPonowaPoznańKontakt
    poznańskiPonowaPoznańKontakt
    poznańskiPrzelatekGrodzisk Wlkp.Kontakt
    poznańskiPrzylesiePoznańKontakt
    poznańskiRatuszPoznańKontakt
    poznańskiRogaczMurowana GoślinaKontakt
    poznańskiRyśPoznańKontakt
    poznańskiRyśPoznańKontakt
    poznańskiRyśMiędzychódKontakt
    poznańskiSarnaKłeckoKontakt
    poznańskiSłonkaPoznańKontakt
    poznańskiSłonkaKwilczKontakt
    poznańskiSokółKiszkowoKontakt
    poznańskiSokółPoznańKontakt
    poznańskiSzarakOtuszKontakt
    poznańskiSzarakSzamotułyKontakt
    poznańskiSzarakPopówkoKontakt
    poznańskiSzarakMieleszynKontakt
    poznańskiSzarakGnieznoKontakt
    poznańskiSzarakWrześniaKontakt
    poznańskiSzarakŚrodaKontakt
    poznańskiSzarakPoznańKontakt
    poznańskiSzarakWitkowoKontakt
    poznańskiWatahaCzerniejewKontakt
    poznańskiWKŁ 86 " Sokół "PoznańRyszard Michałowski, prezesKontakt
    poznańskiWronaWronkiKontakt
    poznańskiWycinekNowy TomyślKontakt
    poznańskiWydraPoznańKontakt
    poznańskiZdrójZaniemyślKontakt
    poznańskiZłota KielniaPoznańKontakt
    poznańskiŻbikMosinaKontakt
    poznańskiŻubrPoznańKontakt
    przemyski"Ryś" LubaczówLubaczówTadek Nieckarz, sekretarzKontakt
    przemyskiBórBirczaKrzysztof Fabian, sekretarzKontakt
    przemyskiKoło Łowieckie Leśników Dzik w PrzemyśluPrzemyślKontakt
    przemyskiORZEŁJarosławAntoni Jonkisz, prezesKontakt
    radomskiBAŻANTPrzysuchaRyszard Będkowski, sekretarzKontakt
    radomskiPowiślakLipskoKontakt
    rzeszowski"BIELIK"LUBENIAWojciech Witek, łowczyKontakt
    rzeszowski"Diana" MielecMielecWojciech Rachwał, podłowczyKontakt
    rzeszowski"DIANA" MielecMielecWiesław Krupa, prezesKontakt
    rzeszowskiBAŻANTBorowaKrzysztof Gaździak, prezesKontakt
    rzeszowskiBAŻANTCzudecStanisław Baran, prezesKontakt
    rzeszowskiBażantCzudecPaweł Koczab, członekKontakt
    rzeszowskiBIELIKBudziwójWacław Piekiełek, prezesKontakt
    rzeszowskiBOREKKolbuszowaStanisław Szypuła, prezesKontakt
    rzeszowskiCIETRZEWRzeszówJózef Szyszka, prezesKontakt
    rzeszowskiCIETRZEWKamionkaMarek Jemioło, prezesKontakt
    rzeszowskiCYRANKARzeszówWładysław Łabęcki, prezesKontakt
    rzeszowskiDARZ BÓRŚwierczówStanisław Lubacz, prezesKontakt
    rzeszowskiDIANAŁańcutRyszard Hadała, prezesKontakt
    rzeszowskiDIANAMielecJan Basara, prezesKontakt
    rzeszowskiDZIKLeżajskStanisław Loryś, prezesKontakt
    rzeszowskiJARZĄBEKBłażowaTadeusz Kunc, prezesKontakt
    rzeszowskiJEDNOŚĆRzeszówTadeusz Bednarz, prezesKontakt
    rzeszowskiKNIEJAMielecKazimierz Kriger, prezesKontakt
    rzeszowskiKNIEJAMajdan KrólewskiRyszard Gurdak, prezesKontakt
    rzeszowskiKUROPATWAŻołyniaEdward Leja, prezesKontakt
    rzeszowskiLISLubzinaTomasz Kliś , prezesKontakt
    rzeszowskiŁOŚMielecZbigniew Ryba, prezesKontakt
    rzeszowskiPodgorzałkaRzeszówKontakt
    rzeszowskiPOGORZAŁKARzeszówZdzisław Siewierski, prezesKontakt
    rzeszowskiPOLANANowa SarzynaLech Steliga, prezesKontakt
    rzeszowskiPONOWAChorzelówAndrzej Fudali, prezesKontakt
    rzeszowskiPRZEPIÓRKAMielecKazimierz Piętal, prezesKontakt
    rzeszowskiROGACZNiechobrzJanusz Możdżan, prezesKontakt
    rzeszowskiROGACZRzeszówJan Zinkiewicz, prezesKontakt
    rzeszowskiROZTOCZERzeszówJanusz Barowicz, prezesKontakt
    rzeszowskiRYŚŁańcutEdward Cyburt, prezesKontakt
    rzeszowskiSARENKABłażowaZbigniew Stec, prezesKontakt
    rzeszowskiSARENKAHartaJan Drewniak, prezesKontakt
    rzeszowskiSĘPMielecJózef Starzyk, prezesKontakt
    rzeszowskiSokolikHoryniec-ZdrójMarek Kisz, prezesKontakt
    rzeszowskiSOKÓŁSokołów Młp.Marian Prucnal, prezesKontakt
    rzeszowskiSZARAKGłogówEugeniusz Garlak, prezesKontakt
    rzeszowskiSZARAKBłażowaJanusz Mucha, prezesKontakt
    rzeszowskiSZARAKKożuchówPiotr Szetela, prezesKontakt
    rzeszowskiTOWARZYSTWO MYŚLIWYCHRzeszówMarek Rogoziński, prezesKontakt
    rzeszowskiTowarzystwo MyśliwychRzeszówJerzy Solarski, prezesKontakt
    rzeszowskiWILK-HUSÓWBłędowa TyczyńskaWłodzimierz Zwierzyk, prezesKontakt
    rzeszowskiWilk-HusówBłędowa TyczyńskaKamil Żukowicz , skarbnikKontakt
    rzeszowskiWYDRADębnoAndrzej Rzeczyca, prezesKontakt
    rzeszowskiZIEMIA ROPCZYCKARopczyceAdam Karaś, prezesKontakt
    rzeszowskiZŁOTA JESIEŃStrzyżówMarek Pirga, prezesKontakt
    siedleckiHubertSiedlceMarek Jezierski, prezesKontakt
    siedleckiK.Ł. "Pobudka"WęgrówTadeusz Łuczak, prezesKontakt
    siedleckiMińsko - Mazowieckie Koło ŁowieckieMińsk MazowieckiMieczysław Bziuk, prezesKontakt
    siedleckiWarszawskie Koło Łowieckie "Świt"WarszawaZbigniew Leńczyk, prezesKontakt
    sieradzkidfsssKontakt
    sieradzkiGĘGAWAUniejówWitold Ochapski, prezesKontakt
    sieradzkiNr 4 "TUR"BrzeźnioKontakt
    skierniewickiJednośćŁyszkowiceKontakt
    skierniewickiK.Ł. STOBRAWASochaczewArtur Rosiak, sekretarzKontakt
    skierniewickiLisGrzegorzewiceKontakt
    skierniewickiŁOŚKowiesyKontakt
    skierniewickiWKŁ nr 108 "BÓBR"SkierniewiceMariusz Jaworski, łowczyKontakt
    słupski"Nowy Bór"ŁebaHenryk Ruszewski, prezesKontakt
    słupski,,Jurand ze Spychowa"SławnoZygmunt Kroplewski, prezesKontakt
    słupskiWKŁ Nr 241 "Bałtyk"UstkaJanusz Grzybowski, prezesKontakt
    słupskiWojskowe Koło Łowieckie Nr 291 WilkSłupskZdzisław Kropiński, prezesKontakt
    suwalskiDZIKOleckoKontakt
    suwalskiK.Ł. "MAZURY" w WĘGORZEWIEWęgorzewoNorbert BEJNAROWICZ, sekretarzKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie " DZIK " w GiżyckuGiżyckoWojciech Malitka, sekretarzKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie " Ryś " GiżyckoGiżyckoKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie nr 1 Puszcza w PiszuPiszAndrzej Nowicki, prezesKontakt
    suwalskiKormoranGiżyckoKontakt
    suwalskiSarnaOleckoMarcin Roszko, członekKontakt
    suwalskiWojskowe Koło Łowieckie Nr 129 "Sokół" GiżyckoGiżyckoWojciech Białek, wice prezesKontakt
    suwalskiWojskowe Koło Łowieckie "Żbik" WęgorzewoJacek Olbryś , członekKontakt
    szczeciński ŻUBR GryfinoJANUSZ CHMIEL, prezesKontakt
    szczeciński''RYŚ''NowogardKontakt
    szczecińskiARTEMIDASzczecinKontakt
    szczecińskiBIELIKSzczecinKontakt
    szczecińskiBÓRSzczecinKontakt
    szczecińskiCYRANKATrzcińsko ZdrójJÓZEF KUBIK, prezesKontakt
    szczecińskiDANIELStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiDARZ BÓRSzczecinZbigniew WÓJCIK, prezesKontakt
    szczecińskiDIANASzczecinTomasz Kmieć, prezesKontakt
    szczecińskiDUBLETSzczecin - PodjuchyKontakt
    szczecińskiDziczy LasSwobnicaKontakt
    szczecińskiDZIKŚwinoujścieZbigniew Sulżycki, skarbnikKontakt
    szczecińskiDZIKGryficeKontakt
    szczecińskiESKULAPStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiGŁOWACZSzczecinDaniel Kowalewski, sekretarzKontakt
    szczecińskiGŁUSZECSzczecinKontakt
    szczecińskiGRZYWACZStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiHODOWCADoliceKontakt
    szczecińskiHUBERTUSMieszkowiceKontakt
    szczecińskiJELEŃKamień PomorskiKontakt
    szczecińskiJELEŃŁobezKontakt
    szczecińskiJELEŃSzczecinKontakt
    szczecińskiJELEŃChojnaKontakt
    szczecińskiJELEŃMaszewoKontakt
    szczecińskiKANIASzczecinKontakt
    szczecińskiKNIEJAReskoKontakt
    szczecińskiKNIEJASzczecinKontakt
    szczecińskiKNIEJAWitnicaKontakt
    szczecińskiKNIEJAGoleniówKontakt
    szczecińskiKNIEJAStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiLEŚNIKGoleniówKontakt
    szczecińskiLEŚNIKKliniskaKontakt
    szczecińskiLISŁobezKontakt
    szczecińskiLIS BŁOTNONowogardRobert Bielski, skarbnikKontakt
    szczecińskiŁOŚSzczecinKontakt
    szczecińskiŁOŚTrzebiatówAleksander Bernad, prezesKontakt
    szczecińskiŁOŚPyrzyceKontakt
    szczecińskiMEMRODLipianyKontakt
    szczecińskiMOCZARYSzczecinKontakt
    szczecińskiNADODRZAŃSKIESzczecinKontakt
    szczecińskiORLIKSzczecinPrzemysław Malec, członekKontakt
    szczecińskiORZEŁSzczecin - SmerdnicaKontakt
    szczecińskiPRZEPIÓRKAPyrzyceKontakt
    szczecińskiPUSZCZASzczecinKontakt
    szczecińskiREGAGryficeArkadiusz Klimczak, łowczyKontakt
    szczecińskiROGACZStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiROGACZWęgorzynoKontakt
    szczecińskiRYŚStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiSŁONKASzczecinKontakt
    szczecińskiSokółSzczecinKontakt
    szczecińskiSZARAKSzczecinKontakt
    szczecińskiTROPSzczecinKontakt
    szczecińskiTUMAKŚwinoujścieKontakt
    szczecińskiWETERANSzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 298 "KNIEJA"JarominKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 206 "SOKÓŁ"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ Nr 217 ŁośGoleniówMieczysław Sypień, prezesKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 222 DUBLETSzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 234 "DROP"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 249 "CYRANKA"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 255 "DĄB"RogowoKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 263 "ORZEŁ"ŚwinoujścieKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 269 "Bażant"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 272 "Słonka"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 280 "ŁABĘDŹ"MrzeżynoKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 296 "Bażant"TrzebiatówKontakt
    szczecińskiŻUBRSzczecinMirosława Barbara Wojnicz, sekretarzKontakt
    szczecińskiŻUBRKamień PomorskiKontakt
    szczecińskiŻUBRGryfinoKontakt
    szczecińskiŻURAWSzczecinKrzysztof Karyczak, prezesKontakt
    tarnobrzeskiKoło Łowieckie nr 197 "RYŚ"Nowa DębaSebastian TUŹNIK, sekretarzKontakt
    tarnowskiBAŻANTTarnówMirosław Pytel, członekKontakt
    tarnowskiBór TarnówTarnówKontakt
    tarnowskiDZIKTarnówJanusz Onak, łowczyKontakt
    tarnowskiJAŹWIECTarnówKontakt
    tarnowskiŁośTarnówKontakt
    toruńskigłuszecBydgoszczAleksander Głodowski, prezesKontakt
    toruńskiGrzywacz w Kowalewie Pom.ToruńAndrzej Szyszkowski, prezesKontakt
    toruńskiŁABĘDŹPokrzydowoKontakt
    toruńskiORZEŁChełmnoWojciech Lewicki, sekretarzKontakt
    toruńskiSOKÓŁGrudziądzMichał Luty, sekretarzKontakt
    toruńskiSZARAKGolub - DobrzyńKazimierz Adamski, prezesKontakt
    toruńskiWieniecWąbrzeźnoKarol Rosłan, członekKontakt
    toruńskiWKŁ Nr 236 "Żbik"ToruńWiesław Kalinowski, łowczyKontakt
    wałbrzyski"Granica" w Kudowie ZdrojuKudowa ZdrójKontakt
    wałbrzyskiBAŻANTDzierżoniówJacek Stachera, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiCISZąbkowice ŚląskiePiotr Mazur, prezesKontakt
    wałbrzyskiCZAJKAKłodzkoKrzysztof Lew, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiDARZ BÓRLądek ZdrójMieczysław Krywień, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiDIANANowa RudaJan Borkowski, prezesKontakt
    wałbrzyskiDZIKŚwidnicaRoman Ślusarz, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiGŁUSZECSwidnicaKontakt
    wałbrzyskiGŁUSZECPolanica ZdrójKontakt
    wałbrzyskiGRANICAKudowa ZdrójKontakt
    wałbrzyskiGWARDIAZąbkowice ŚląskieWłodzimierz Chałup, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiJARGłuszycaMarek Kubiak, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiJAWORNIKZłoty StokPiotr Cichoń, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiJELENI RÓGStaszowiceMichał Antoszczuk, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiJELEŃStrzegomKontakt
    wałbrzyskiJELEŃWałbrzychTadeusz Ćwieluch, prezesKontakt
    wałbrzyskiJELEŃKamieniec ZąbkowickiZbigniew Grzybczak, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiKNIEJANowa RudaLeszek Stalski, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiKNIEJAWałbrzychRoman Gumuła, prezesKontakt
    wałbrzyskiKNIEJAŚwidnicaJerzy Dudkiewicz, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiKOLIBAWałbrzychKontakt
    wałbrzyskiKUROPATWAZąbkowice ŚląskieStanisław Mikita, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiLEŚNIKHenrykówMarian Wolanin, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiLISBystrzyca KłodzkaEdward Jaśnikowski, łowczyKontakt
    wałbrzyskiMUFLONKłodzkoZdzisław Piotrowski, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiMUFLONBystrzyca KłodzkaMarek Marszałek, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiORZEŁŚwidnicaKontakt
    wałbrzyskiPONOWANiemczaAndrzej Bośka, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiPONOWAWałbrzychZdzisław Repiński, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiRYŚZiębiceKontakt
    wałbrzyskiRYŚNowa RudaAdam Tymuła, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiSELEKCJONERPieszyceAndrzej Marchewka, prezesKontakt
    wałbrzyskiSOKÓŁDzierżoniówKontakt
    wałbrzyskiST. HUBERTUSKłodzkoKontakt
    wałbrzyskiSYLWANŚwidnicaLech Lempart, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiSZARAKWałbrzychMichał Opielewicz, prezesKontakt
    wałbrzyskiŚNIEŻNIKStronie ŚląskieTadeusz Barzycki, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiTROPGłuszycaAndrzej Jugowiec, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiTURZiębiceKazimierz Nicieja, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiWRZOSZąbkowice ŚląskieMieczysław Rzepisk, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiŻBIKNowa RudaEdward Martynowicz, sekretarzKontakt
    warszawski"Uroczysko"WarszawaRobert Czarkowski, sekretarzKontakt
    warszawskiBasiorWarszawaKontakt
    warszawskiBłonieWarszawaKontakt
    warszawskiBrać ŁowieckaWarszawaTomasz Dziemidek, prezesKontakt
    warszawskiCYRANECZKAWarszawaKontakt
    warszawskiGeologWarszawaRoman Potęga, łowczyKontakt
    warszawskiGRUNWALDWarszawaBogdan LEWIŃSKI, prezesKontakt
    warszawskiHUBERTUSWarszawaPaweł Krawczyński, sekretarzKontakt
    warszawskiJarWarszawaKontakt
    warszawskiJELEŃWarszawaSławomir Wnuk, prezesKontakt
    warszawskiKŁ URSUSWarszawaKontakt
    warszawskiKwietniówkaWarszawaKontakt
    warszawskiMazurWarszawaMichał Kossowski, prezesKontakt
    warszawskiNr 31 "Pracowników Nauki"WarszawaKontakt
    warszawskiNr 32 przy Ministerstwie RolnictwaWarszawaKontakt
    warszawskiNr 9 Knieja WarszawaPiotr Miciałkiewicz, sekretarzKontakt
    warszawskiOdyniecWarszawaKontakt
    warszawskiOstępWarszawaKrzysztof Gregorczyk, członekKontakt
    warszawskiPogońKontakt
    warszawskiRatuszWarszawaKontakt
    warszawskiW.K.Ł. Nr 310 "Soból"WarszawaMarian Stanclik, sekretarzKontakt
    warszawskiWarszawskie Koło Łowieckie ŚwitWarszawaKontakt
    warszawskiWarszawskie Koło Myśliwskie nr2WarszawaJarosław Rudzki, prezesKontakt
    warszawskiWKŁ 308WarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 311 "Jastrząbek"WarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 312 ŻUBR WarszawaWarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 328 TROPWarszawaPiotr RÓŻYCKI, sekretarzKontakt
    warszawskiWKŁ Nr 203 "DANIEL"WarszawaWojciech Olborski, sekretarzKontakt
    warszawskiWKŁ nr 331 "Cietrzew"WarszawaAndrzej Kruk, prezesKontakt
    warszawskiWKŁ nr 53 BURZANYWarszawaWiesław Seruga, prezesKontakt
    warszawskiWojskowe Koło Łowieckie 196 "Narew"ŁasiewityIreneusz Woliński, prezesKontakt
    warszawskiZespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON przy SGGWWarszawaBartłomiej Barański, prezesKontakt
    włocławski"PUCHACZ - Wrocław"Sobótka,SiedlakowiceKontakt
    włocławskiGROTWrocławKontakt
    włocławskiGrzywacz 67RadziejówBohdan Makowski, sekretarzKontakt
    włocławskiHEJNAŁSycówRobert Nowak, sekretarzKontakt
    włocławskiK.Ł. nr 55 Dzik w SkępemSkępeSławomir Łańcucki, prezesKontakt
    włocławskiOrzeł 134SkrwilnoKontakt
    włocławskiROGACZBorek StrzelińskiKontakt
    wrocławski"Daniel"WołówKontakt
    wrocławskiBAŻANTPrzewornoKontakt
    wrocławskiBażant OławaOławaKontakt
    wrocławskiBÓRWrocławKontakt
    wrocławskiCYRANKAŚroda ŚląskaKontakt
    wrocławskiCYRANKATwardogóraKontakt
    wrocławskiCZAJKAWrocławKontakt
    wrocławskiCZAPLASułówKontakt
    wrocławskiDANIELWrocławKontakt
    wrocławskiDANIELŚroda ŚląskaStanisław Wójcik, prezesKontakt
    wrocławskiDANIELWołówKontakt
    wrocławskiDARZ BÓRMiliczKontakt
    wrocławskiDARZ BÓRWrocławKontakt
    wrocławskiDIANAMiliczKontakt
    wrocławskiDIANAWrocławWojciech Pawlik, prezesKontakt
    wrocławskiDIANAStrzelinKontakt
    wrocławskiDIANATrzebnicaKontakt
    wrocławskiDZIKWrocławKontakt
    wrocławskiDZIKStrzelinKontakt
    wrocławskiECHOWołówKontakt
    wrocławskiGROTWrocławKontakt
    wrocławskiGWARDIAWrocławKontakt
    wrocławskiGwardiaWrocławZbigniew Szczotka, prezesKontakt
    wrocławskiHEJNAŁSycówKontakt
    wrocławskiHUBERTOleśnicaKontakt
    wrocławskiHUBERTWrocławKontakt
    wrocławskiJARZĄBEKWrocławKontakt
    wrocławskiJASTRZĄBTrzebnicaKontakt
    wrocławskiJELEŃOleśnicaKontakt
    wrocławskiJELEŃMiliczKontakt
    wrocławskiJELEŃWrocławKontakt
    wrocławskiJELEŃOławaKontakt
    wrocławskiJELEŃSycówKontakt
    wrocławskiJELEŃWińskoKontakt
    wrocławskiKACZORWrocławKontakt
    wrocławskiKł.Im.Św.HubertaWrocławMichał Jakubowski, sekretarzKontakt
    wrocławskiKNIEJAWrocławPiotr Skotnicki, członekKontakt
    wrocławskiKNIEJA w OleśnicyDobroszycePaweł Dziadkiewicz, członekKontakt
    wrocławskiKORONAJelcz-LaskowiceStanisław Ziaja, prezesKontakt
    wrocławskiKOZIOŁEKKonaryKontakt
    wrocławskiKRZYŻÓWKAWrocławKontakt
    wrocławskiKSZYKWrocławKontakt
    wrocławskiLASWrocławKontakt
    wrocławskiLEŚNIKOborniki ŚląskieKontakt
    wrocławskiLEŚNIKWrocławKontakt
    wrocławskiLEŚNIK DĘBNOWołówKontakt
    wrocławskiLISWrocławKontakt
    wrocławskiŁOŚLubiążKontakt
    wrocławskiŁOWIECWrocławKontakt
    wrocławskiŁOWIECKA BRAĆWrocławKontakt
    wrocławskiMEWAMiliczKontakt
    wrocławskiODYNIECŚroda ŚląskaKontakt
    wrocławskiORĘŻWrocławKontakt
    wrocławskiORZEŁMiliczKontakt
    wrocławskiOSTOJAWrocławKontakt
    wrocławskiPIĘTNASTKAWrocławKontakt
    wrocławskiPONOWAWrocławKontakt
    wrocławskiPONOWABierutówKontakt
    wrocławskiPRZEPIÓRKAWrocławKontakt
    wrocławskiREMIZAWrocławDominik Janiszewski, sekretarzKontakt
    wrocławskiREMIZAWołówKontakt
    wrocławskiROGACZWiązówKontakt
    wrocławskiROKITABrzeg DolnyKontakt
    wrocławskiROLNIKWrocławKontakt
    wrocławskiRÓGWrocławDariusz Marecki, prezesKontakt
    wrocławskiRYŚBudczyceKontakt
    wrocławskiSARENKAWrocławKontakt
    wrocławskiSŁONKAGrochowoZdzisław Murczkiewicz, prezesKontakt
    wrocławskiSOKÓŁWrocławKontakt
    wrocławskiSOKÓŁOleśnicaEdward Kucułyma, skarbnikKontakt
    wrocławskiSYLWANWrocławKrzysztof Lorenz, prezesKontakt
    wrocławskiSZARAKMiędzybórzJózef Kozak, prezesKontakt
    wrocławskiSZARAKJelcz-LaskowiceJanusz Biesiadecki, prezesKontakt
    wrocławskiŚLĘŻASobótkaKontakt
    wrocławskiTROPWrocławKontakt
    wrocławskiTROPOWIECGoszczKontakt
    wrocławskiWIDAWAWrocławKontakt
    wrocławskiWKŁ 426 PUCHACZSobótkaStefan Kukuczko , prezesKontakt
    wrocławskiŻUBRSkokowaKontakt
    wrocławskiŻURAWWrocławKontakt
    zamojskiBażantBiłgorajKontakt
    zamojskiKoło Łowieckie Nr.14 "Rogacz"HrubieszówJanusz Kaniuga, łowczyKontakt
    zamojskiLeśnikBiłgorajKontakt
    zamojskiTRP KoLo Łowieckie nr.58ZamośćKontakt
    zamojskiWKŁ nr 121 "Świt" w ZamościuSitno k. ZamościaRobert Polski, prezesKontakt
    zielonogórski"JELEŃ"Brody ŻarskieRafał Kowalczuk, członekKontakt
    zielonogórski"KRUK"KijeAgnieszka Joksch, sekretarzKontakt
    zielonogórski"Lis" ŁagówŁagów LubuskiKontakt
    zielonogórskiDzik Zielona GóraZielona GóraBohdan Smoleń, prezesKontakt
    zielonogórskiHUBERT ŚwiebodzinŚwiebodzinKontakt
    zielonogórskiJeleńBabimostJerzy Szukała, prezesKontakt
    zielonogórskiKoło łowieckie "Daniel"SiedliskoStanisław Wojnowski, prezesKontakt
    zielonogórskiKoło Łowieckie DROPZielona GóraKontakt
    zielonogórskiLisŁagówKontakt
    zielonogórskiOrzełNowe MiasteczkoZbigniew Koszowski, skarbnikKontakt
    zielonogórskiOSTĘP Zielona GóraŚwibnaSławomir Kiewlicz, sekretarzKontakt
    zielonogórskiPonowaSkąpeKontakt
    zielonogórskiRyśWschowaKrzysztof Sobczuk , prezesKontakt
    zielonogórskiRYŚ NiedoradzOtyńTadeusz Bołbat, prezesKontakt
    zielonogórskiRyś SławaSławaMarian Kulus, członekKontakt
    zielonogórskiRYŚ w ŻarachŻaryKontakt
    zielonogórskiWKŁ "BÓBR" NR 435ŻagańAndrzej PIĄTKOWSKI, sekretarzKontakt
    zielonogórskiWKŁ DIANA SulechówSulechówKontakt

    WSZYSTKIE KOŁA


    Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
    Copyright(c) 2001-2014 P&H Limited Sp. z o.o.