strona główna forum dyskusyjne


























Pomoc


Koła mające strony www w/g okręgów
  • białopodlaski
  • białostocki
  • bielski
  • bydgoski
  • chełmski
  • ciechanowski
  • częstochowski
  • elbląski
  • gdański
  • gorzowski
  • jeleniogórski
  • kaliski
  • katowicki
  • kielecki
  • koniński
  • koszaliński
  • krakowski
  • krośnieński
  • legnicki
  • leszczyński
  • lubelski
  • łomżyński
  • łódzkie
  • nowosądecki
  • olsztyński
  • opolski
  • ostrołęcki
  • pilski
  • piotrkowski
  • płocki
  • poznański
  • przemyski
  • radomski
  • rzeszowski
  • siedlecki
  • skierniewicki
  • słupski
  • suwalski
  • szczeciński
  • tarnobrzeski
  • tarnowski
  • toruński
  • wałbrzyski
  • warszawski
  • włocławski
  • wrocławski
  • zamojski
  • zielonogórski
  • WSZYSTKIE KOŁA

  • Kontakty do wszystkich kół wpisanych do serwisu
  • białopodlaski
  • białostocki
  • bielski
  • bydgoski
  • chełmski
  • ciechanowski
  • częstochowski
  • elbląski
  • gdański
  • gorzowski
  • jeleniogórski
  • kaliski
  • katowicki
  • kielecki
  • koniński
  • koszaliński
  • krakowski
  • krośnieński
  • legnicki
  • leszczyński
  • lubelski
  • łomżyński
  • łódzkie
  • nowosądecki
  • olsztyński
  • opolski
  • ostrołęcki
  • pilski
  • piotrkowski
  • płocki
  • poznański
  • przemyski
  • radomski
  • rzeszowski
  • siedlecki
  • sieradzki
  • skierniewicki
  • słupski
  • suwalski
  • szczeciński
  • tarnobrzeski
  • tarnowski
  • toruński
  • wałbrzyski
  • warszawski
  • włocławski
  • wrocławski
  • zamojski
  • zielonogórski
  • WSZYSTKIE KOŁA

  • WYSZUKAJ KOŁO W/G WYBRANEGO KRYTERIUM

    Okręg Nazwa Koła Miejscowość Kontakt E-mail Info
    białopodlaskiDzikCzeremchaLeszek Radzikowski, prezesKontakt
    białostockiBORUTABiałystokKontakt
    białostockiJARZĄBEKBiałystokKontakt
    białostockiKoło Łowieckie "Dzik" CzeremchaKontakt
    białostockiKoło Łowieckie SOKÓŁ w SupraśluSupraślKontakt
    bielskiBeskidŻywiecKontakt
    bielskiCietrzewMucharzJózef Skudlarski, prezesKontakt
    bielskiHubertRyczówKontakt
    bielskiHubertus GoleszówGoleszówWacław Cholewa, prezesKontakt
    bielskiKNIEJAWADOWICEZYGMUNT ŁABUDZIŃSKI, prezesKontakt
    bydgoskiDzik Nr 12BydgoszczKontakt
    bydgoskigłuszecBydgoszczAleksander Głodowski, prezesKontakt
    bydgoskiKoło Łowieckie nr 223 KOSBydgoszczKontakt
    bydgoskiKoło Łowieckie nr 47 "Diana" w InowrocławiuGniewkowoKontakt
    bydgoskiKoło Łowieckie nr. 47 " Diana"INOWROCŁAWRadek Gronikowski, prezesKontakt
    bydgoskiKotlina nr 102LipowaKontakt
    bydgoskiKujawskie Koło Łowieckie Nr 52 w InowrocławiuInowrocławJan Mazur, prezesKontakt
    bydgoskiWKŁ nr 216 "Przyjemność"BydgoszczKontakt
    bydgoskiWKŁ nr 248 "Sokół"Bydgoszcz Waldemar Rosik, prezesKontakt
    bydgoskiWKŁ NR 250 MIŚBydgoszczPiotr KOWALEWSKI, łowczyKontakt
    chełmskiKoło Łowieckie nr 48 "PONOWA"WłodawaAndrzej Antoniszewski, sekretarzKontakt
    ciechanowskiŚWITDZIAŁDOWOKontakt
    częstochowskiBórKośmidryKrzysztof Grabowski, członekKontakt
    częstochowskiJenotCzęstochowaZbigniew Antczak, prezesKontakt
    częstochowskiPonowaKoniecpolJerzy Garus, sekretarzKontakt
    elbląskiJarząbekKaszunyHenryk Gajdamowicz, prezesKontakt
    elbląskiKniejaKwidzynMarek Wojtynowski, prezesKontakt
    elbląskiKniejaStary DzierzgońRoman Kulpa, prezesKontakt
    elbląskiKoło łowieckie "Leśnik" w MłynarachMłynaryJózef Hryniewicz, prezesKontakt
    elbląskiKoło Łowieckie "MEWA"Braniewo Kontakt
    elbląskiKoło Łowieckie Łoś w ElbląguElblągKontakt
    elbląskiŁośElblągKontakt
    elbląskiPONOWAELBLĄGKrzysztof Głuchowski, podłowczyKontakt
    gdański"Jeleń" WejherowoPuckKrzysztof Dzietczyk, prezesKontakt
    gdańskiCIETRZEWGdańskPiotr Gawlicki, prezesKontakt
    gdańskiCYRANKAGdańskKontakt
    gdańskiGłuszecKartuzyKontakt
    gdańskiKŁ im. Wojskiego w GdyniGdyniaKontakt
    gdańskiKULIKGdańskAndrzej Kiedrowski, prezesKontakt
    gdańskiŁośSkórczKontakt
    gdańskiŁOWIECGdyniaKontakt
    gdańskiNADMORSKIE Nr 19SopotKontakt
    gdańskiRyśStarogard Gd.Wiesław Lech, prezesKontakt
    gdańskiRYŚGdańskGerhard Kledzik, prezesKontakt
    gdańskiSZARAKTczewMariusz Nagórski, prezesKontakt
    gdańskiWKŁ 286 SOKÓŁPruszcz Gd.Marcin Kurandy, prezesKontakt
    gdańskiWKŁ 297 DIANAGdyniaKontakt
    gdańskiWKŁ 326 ŁOŚGdyniaKontakt
    gdańskiWybrzeżeGdańskKontakt
    gorzowski"Korona"MiędzyrzeczAdam Jackowiak, członekKontakt
    gorzowski"Żuraw" BrójceMiędzyrzeczAndrzej Trzpil, członekKontakt
    gorzowskiKniejaOśno LubuskieJarosław Lalko, łowczyKontakt
    gorzowskiOstojaWysokaKontakt
    gorzowskiSZARAKBarlinekKontakt
    gorzowskiWILKGorzów WielkopolskiKontakt
    gorzowskiWKŁ Nr 462 "Szop"WędrzynJacek Borowiecki, prezesKontakt
    gorzowskiWKŁ Orzeł nr 423Gorzów Wlkp.Przemysław Rachwał, członekKontakt
    jeleniogórskiCyrankaZłotoryjaKontakt
    jeleniogórskiMuflonJelenia GóraKrzysztof Daciek, podłowczyKontakt
    jeleniogórskiODYNIECJelenia GóraJan Rokosz, prezesKontakt
    jeleniogórskiOSTOJAJelenia GóraJózef Szafran, prezesKontakt
    jeleniogórskiTumakJerzmanice ZdrójKontakt
    kaliskiKŁ nr 26 "Borsuk" w ŻerkowieŻerkówKontakt
    kaliskiKŁ nr 28 JeleńJarocinKontakt
    kaliskiSokółWieruszówLech Baliński, prezesKontakt
    kaliskiWrzosBrudzewxxxxx xxxxx, członekKontakt
    katowicki"KNIEJA" nr 3 GliwiceBorowianyStefan Kusz, prezesKontakt
    katowicki"Orzeł" Tarnowskie GóryKamieniec Andrzej Dul, prezesKontakt
    katowicki,,Łoś" BytomBytomKontakt
    katowickiBażant SiemianowiceSiemianowice ŚląskieStanisław Wszołek, prezesKontakt
    katowickiDąbrowaDąbrowa GórniczaRyszard Koselarz, prezesKontakt
    katowickiłoś GliwicekatowiceKontakt
    kielecki"Dzik" ĆmielówĆmielówMarek Pękalski, łowczyKontakt
    kielecki"Góra Chełmowa"Nowa SłupiaKrzysztof Skowronek, prezesKontakt
    kieleckiKoło Łowieckie "SPŁONKA" Skarżysko KamiennaSkarżysko KamiennaJerzy Borkowski, prezesKontakt
    kieleckiPONOWA Miłkowska KarczmaKunówStanisław Bugajski, sekretarzKontakt
    kieleckiWojskowe Koło Łowieckie JenotKielceKontakt
    konińskiKoło Łowieckie nr 19 SłonkaKoninKontakt
    konińskiSokół nr 15 TuliszkówKontakt
    koszalińskiBażant w Drawsku PomorskimZłocieniecKontakt
    koszalińskiDarzbór SzczecinekSzczecinekMarek Łukaszewski, prezesKontakt
    koszalińskiDzikBiesiekierzRyszard Krupa, członekKontakt
    koszalińskiOrężKoszalinKazimierz Gmerek, prezesKontakt
    koszalińskiOSTOJASzczecinekMarek Bublej, członekKontakt
    koszalińskiOSZCZEPSzczecinekPaweł Soroczyński, prezesKontakt
    koszalińskiPanteraKołobrzegStanisław CHMAL, prezesKontakt
    koszalińskiSOKÓŁKoszalinAdrian Libner , sekretarzKontakt
    koszalińskiSokół w ŚwidwinieŚwidwinGrzegorz Szyjka, sekretarzKontakt
    koszalińskiWilkKoszalinIgnacy Jóźwiak, prezesKontakt
    koszalińskiŻbikZłocieniecWiesław Fabisiński, prezesKontakt
    krakowski"Darz-Bór"KrakówAdam -Benedykt Bisping, łowczyKontakt
    krakowskiDIANAKrakówKontakt
    krakowskiGRODZISKORaciechowiceAntek Gawęski, sekretarzKontakt
    krakowskiSobólLiszkiKontakt
    krośnieński „Sęp” SanokSanokKontakt
    krośnieński"Jeleń - Wołkowyja"Ustrzyki DolneBronisław Mrugała, prezesKontakt
    krośnieńskiJARZĄBEKUstrzyki DolneAndrzej Piątek, prezesKontakt
    krośnieńskiKNIEJAKomańczaBogdan Wancewicz , prezesKontakt
    krośnieńskiRYŚRymanówWitold Bolanowski, sekretarzKontakt
    krośnieńskiSOKÓŁŁączki JagiellońskieKontakt
    krośnieńskiTurWielkie OczyKontakt
    krośnieńskiŻBIKUherceArkadiusz Zulewski, członekKontakt
    legnickiDarz BórPrzemkówWojciech Krzyżanowski, prezesKontakt
    legnickiGÓRNIKLubinKontakt
    legnickiKSZYKGłogówKontakt
    leszczyńskiRyśWschowaKontakt
    lubelskiDarz Bór Nr 90LublinKontakt
    lubelskiDzikLublinWaldemar Sierocki, prezesKontakt
    lubelskiHubertus Nr 11LublinKontakt
    lubelskiLeśnikLublinCzesław Szczygieł, prezesKontakt
    lubelskiOKRĘGOWA RADA ŁOWIECKALublinKontakt
    łomżyńskiCzerwony BórŁomżaKontakt
    łomżyńskiKoło Łowieckie "Jeleń" w ZambrowieZambrówRobert Selerowski, prezesKontakt
    łomżyńskiSzarak w KoźleKolnoFranciszek Długozima, prezesKontakt
    łódzkieCIETRZEWŁódźArkadiusz Gendek, sekretarzKontakt
    łódzkieK.Ł. nr 37 "Sokół" w GłownieGłownoGrzegorz Niewęgłowski, prezesKontakt
    łódzkieWKL Nr 403 "ORLIK"ZgierzKontakt
    nowosądeckiK.Ł. LEŚNIK Krynica - ZdrójKrynica - ZdrójWacław Gosztyła, łowczyKontakt
    nowosądeckiSzarakGorliceKontakt
    nowosądeckiWKŁ Nr 128 "Jeleń"KrynicaJózef Sojka, prezesKontakt
    olsztyński"Jarząbek" w KaszunachLidzbark WarmińskiZBIGNIEW JAWORSKI, prezesKontakt
    olsztyńskiJeleńOlsztynKontakt
    olsztyńskiKŁ DanielKętrzynRyszard Przewódzki, sekretarzKontakt
    olsztyńskiKŁ WIEWIÓRKA KorszeSławomir Siwek, łowczyKontakt
    olsztyńskiKniejaSzczytnoKontakt
    olsztyńskiKoło Łowieckie "RYŚ"DźwierzutyJerzy Kilijański, sekretarzKontakt
    olsztyńskiKormoranOlsztynMarek Jałyński, prezesKontakt
    olsztyńskiLEŚNIKStare JabłonkiMarcin Czerwiński, sekretarzKontakt
    olsztyńskiŁabędźMałdytyAndrzej Kowalski, łowczyKontakt
    olsztyńskiŁabędź IławaKisieliceZbigniew Pawłowski, prezesKontakt
    olsztyńskiŁOŚMrągowoEdward Turek , łowczyKontakt
    olsztyńskiRosomakBiskupiec ReszelskiKontakt
    olsztyńskiRyśGiżyckoKontakt
    olsztyńskiWkł "Jeleń"Lidzbark WarmińskiMarek Gajos, prezesKontakt
    olsztyńskiWKŁ "SOKÓŁ" MRĄGOWOMrągowoAndrzej Pohl, prezesKontakt
    olsztyńskiWKŁ DANIELBartoszyceKontakt
    olsztyńskiWKŁ Nr 112 DzikOrnetaMirosław Rzeczycki, prezesKontakt
    olsztyńskiŻUBROlsztynMieczysław Zając, prezesKontakt
    opolski"Jeleń" nr 1 w Strzelcach Op.Strzelce OpolskieStanisław Furman, prezesKontakt
    opolskiChrobryGłuchołazyRajmund Romanowski, skarbnikKontakt
    opolskiCietrzewOpoleTadeusz Cygan, prezesKontakt
    opolskiKŁ Nr 4 "Knieja"OpoleAdrian Grela, sekretarzKontakt
    opolskiKoło Łowieckie "Świt" nr 5 w WołczynieWołczynMariusz Pieńkowski, prezesKontakt
    opolskiKoło Łowieckie nr 1 "Hubert" w BrzeguBrzegKontakt
    opolskiKoło Łowieckie nr 1 "HUBERTUS" w OpoluOpoleKontakt
    opolskiLeśnikKluczborkKontakt
    ostrołęckiKŁ nr 2 Bażant PrzasnyszWitold Moreń, prezesKontakt
    ostrołęckiSzarakMałkinia GórnaKontakt
    ostrołęckiWKŁ 307 "Zajęczy Trop"PrzasnyszZbigniew Holm, sekretarzKontakt
    pilskiBorsukSkokiKontakt
    pilskiJodełkaMirosławiecKontakt
    pilskiNr 32 "Jeleń"WągrowiecKontakt
    pilskiWojskowe Koło Łowieckie nr 42 "Grandel"PiłaEdward Kryka, prezesKontakt
    piotrkowskiBłękitne ŹródłaTomaszów MazowieckiWładysław Ziajka, skarbnikKontakt
    piotrkowskiSarnaDziałoszynAndrzej Paśnik, prezesKontakt
    piotrkowskiWKŁ Nr 64 "Dubelt" w Tomaszowie Maz.LubochniaJan Kempara, prezesKontakt
    płocki"Jeleń"ŻychlinWaldemar Ledzion, prezesKontakt
    płocki"TROP-PŁOCK"CzerniewoJacek Gackowski, prezesKontakt
    płockiDzikKutnoKarol Olesiński, prezesKontakt
    płockiKŁ PETROPONOWAPłockKontakt
    płockiKoło Łowieckie Im. Św. Huberta W PłockuPłockZenon Petera, prezesKontakt
    płockiŁoś KutnoKutnoJan Jerzy Jóźwiak, prezesKontakt
    płockiSokółKutnoMichał Śniecikowski, członekKontakt
    płockiTurSierpcWitold Pruchno, prezesKontakt
    płockiWISŁA w PłockuBodzanów, Nowe MiszewoKontakt
    poznański61 SARNAKłeckoKontakt
    poznański86 " Sokół "PoznańRyszard Michałowski, prezesKontakt
    poznańskiBażant 67 SzlachcinJanusz Bieniaszewski, sekretarzKontakt
    poznańskiBóbrObornikiKontakt
    poznańskiJAŹWIECCzerwonakRobert Kala, prezesKontakt
    poznańskiKNIEJADolskKontakt
    poznańskiKOGUTKórnikMaciej Marciniak, skarbnikKontakt
    poznańskiKoło Łowieckie NR 19 "Łoś"PoznańKontakt
    poznańskiKUROPATWA nr 5PoznańJacek Lichocki, członekKontakt
    poznańskinr. 40 ŻBIKKuślinRadosław Pieprzyk, członekKontakt
    poznańskiOKRĘGOWA RADA ŁOWIECKAPoznańKontakt
    poznańskiOmykKiszkowoKontakt
    poznańskiPanteraPoznańKontakt
    poznańskiWKŁ 86 " Sokół "PoznańRyszard Michałowski, prezesKontakt
    przemyskiBórBirczaKrzysztof Fabian, sekretarzKontakt
    przemyskiKoło Łowieckie Leśników Dzik w PrzemyśluPrzemyślKontakt
    radomskiBAŻANTPrzysuchaRyszard Będkowski, sekretarzKontakt
    radomskiPowiślakLipskoKontakt
    rzeszowski"BIELIK"LUBENIAWojciech Witek, łowczyKontakt
    rzeszowski"Diana" MielecMielecWojciech Rachwał, podłowczyKontakt
    rzeszowskiBażantCzudecLeszek Iskrzycki, prezesKontakt
    rzeszowskiCIETRZEWRzeszówJózef Szyszka, prezesKontakt
    rzeszowskiDZIKLeżajskStanisław Loryś, prezesKontakt
    rzeszowskiLISLubzinaTomasz Kliś , prezesKontakt
    rzeszowskiPodgorzałkaRzeszówKontakt
    rzeszowskiPOLANANowa SarzynaJerzy Białkowski, prezesKontakt
    rzeszowskiSokolikHoryniec-ZdrójMarek Kisz, prezesKontakt
    rzeszowskiTowarzystwo MyśliwychRzeszówJerzy Solarski, prezesKontakt
    rzeszowskiWilk-HusówBłędowa TyczyńskaKamil Żukowicz , skarbnikKontakt
    rzeszowskiZIEMIA ROPCZYCKARopczyceAdam Karaś, prezesKontakt
    siedleckiHubertSiedlceMarek Jezierski, prezesKontakt
    siedleckiMińsko - Mazowieckie Koło ŁowieckieMińsk MazowieckiMieczysław Bziuk, prezesKontakt
    siedleckiWarszawskie Koło Łowieckie "Świt"WarszawaZbigniew Leńczyk, prezesKontakt
    skierniewickiKŁ nr24 "ŻBIK"IŁÓWKontakt
    skierniewickiŁOŚKowiesyKontakt
    słupskiDzikCZŁUCHÓWKontakt
    słupskiGłuszec BorzytuchomBytówKontakt
    słupskiWKŁ Nr 241 "Bałtyk"UstkaJanusz Grzybowski, prezesKontakt
    słupskiWojskowe Koło Łowieckie Nr 291 WilkSłupskZdzisław Kropiński, prezesKontakt
    suwalskiDZIKOleckoKontakt
    suwalskiK.Ł. "MAZURY" w WĘGORZEWIEWęgorzewoNorbert BEJNAROWICZ, prezesKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie " DZIK " w GiżyckuGiżyckoMieczysław Kocisz, sekretarzKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie " Ryś " GiżyckoGiżyckoKontakt
    suwalskiKoło Łowieckie nr 1 Puszcza w PiszuPiszAndrzej Nowicki, prezesKontakt
    suwalskiKormoranGiżyckoKontakt
    suwalskiSarnaOleckoMarcin Roszko, członekKontakt
    suwalskiWojskowe Koło Łowieckie Nr 129 "Sokół" w GiżyckuGiżyckoWojciech Białek, prezesKontakt
    suwalskiWojskowe Koło Łowieckie "Żbik" WęgorzewoJacek Olbryś , członekKontakt
    szczeciński ŻUBR GryfinoJANUSZ CHMIEL, prezesKontakt
    szczeciński''RYŚ''NowogardKontakt
    szczecińskiARTEMIDASzczecinKontakt
    szczecińskiBIELIKSzczecinKontakt
    szczecińskiBÓRSzczecinKontakt
    szczecińskiCYRANKATrzcińsko ZdrójJÓZEF KUBIK, prezesKontakt
    szczecińskiDARZ BÓRSzczecinZbigniew WÓJCIK, prezesKontakt
    szczecińskiDIANASzczecinTomasz Kmieć, prezesKontakt
    szczecińskiDUBLETSzczecin - PodjuchyKontakt
    szczecińskiDziczy LasSwobnicaKontakt
    szczecińskiDZIKGryficeKontakt
    szczecińskiESKULAPStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiGŁOWACZSzczecinDaniel Kowalewski, sekretarzKontakt
    szczecińskiGRZYWACZStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiHODOWCADoliceKontakt
    szczecińskiHUBERTUSMieszkowiceKontakt
    szczecińskiJELEŃKamień PomorskiKontakt
    szczecińskiJELEŃŁobezKontakt
    szczecińskiJELEŃSzczecinKontakt
    szczecińskiKANIASzczecinKontakt
    szczecińskiKNIEJAReskoKontakt
    szczecińskiKNIEJASzczecinKontakt
    szczecińskiKNIEJAWitnicaKontakt
    szczecińskiŁOŚSzczecinKontakt
    szczecińskiŁOŚTrzebiatówAleksander Bernad, prezesKontakt
    szczecińskiMEMRODLipianyKontakt
    szczecińskiMOCZARYSzczecinKontakt
    szczecińskiNADODRZAŃSKIESzczecinKontakt
    szczecińskiORLIKSzczecinPrzemysław Malec, członekKontakt
    szczecińskiREGAGryficeArkadiusz Klimczak, łowczyKontakt
    szczecińskiROGACZStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiROGACZWęgorzynoKontakt
    szczecińskiRYŚStargard SzczecińskiKontakt
    szczecińskiSokółSzczecinKontakt
    szczecińskiSZARAKSzczecinKontakt
    szczecińskiTROPSzczecinKontakt
    szczecińskiTUMAKŚwinoujścieKontakt
    szczecińskiWETERANSzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 298 "KNIEJA"JarominKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 206 "SOKÓŁ"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ Nr 217 ŁośGoleniówMieczysław Sypień, prezesKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 222 DUBLETSzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 234 "DROP"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 249 "CYRANKA"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 255 "DĄB"RogowoKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 263 "ORZEŁ"ŚwinoujścieKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 269 "Bażant"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 272 "Słonka"SzczecinKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 280 "ŁABĘDŹ"MrzeżynoKontakt
    szczecińskiWKŁ nr 296 "Bażant"TrzebiatówKontakt
    szczecińskiŻUBRSzczecinMichał Ornowski, sekretarzKontakt
    szczecińskiŻUBRKamień PomorskiKontakt
    szczecińskiŻURAWSzczecinKrzysztof Karyczak, prezesKontakt
    tarnobrzeskiKoło Łowieckie nr 197 "RYŚ"Nowa DębaSebastian TUŹNIK, sekretarzKontakt
    tarnowskiBAŻANTTarnówMirosław Pytel, członekKontakt
    tarnowskiBór TarnówTarnówKontakt
    tarnowskiDZIKTarnówJanusz Onak, łowczyKontakt
    tarnowskiKŁ HEJNAŁ TarnówTarnówBogdan Płachno, prezesKontakt
    tarnowskiŁośTarnówKontakt
    toruński"Wieniec" w ToruniuŁysomiceKontakt
    toruńskigłuszecBydgoszczAleksander Głodowski, prezesKontakt
    toruńskiGrzywacz w Kowalewie Pom.ToruńAndrzej Szyszkowski, prezesKontakt
    toruńskiOrzełChełmnoKontakt
    toruńskiSOKÓŁGrudziądzMichał Luty, sekretarzKontakt
    toruńskiSZARAKGolub - DobrzyńKazimierz Adamski, prezesKontakt
    toruńskiWieniecWąbrzeźnoKarol Rosłan, członekKontakt
    toruńskiWKŁ Nr 236 "Żbik"ToruńWiesław Kalinowski, łowczyKontakt
    wałbrzyski"Granica" w Kudowie ZdrojuKudowa ZdrójKontakt
    wałbrzyskiCISZąbkowice ŚląskiePiotr Mazur, prezesKontakt
    wałbrzyskiDARZ BÓRLądek-ZdrójStanisław Skrobotun, prezesKontakt
    wałbrzyskiDIANANowa RudaJan Borkowski, prezesKontakt
    wałbrzyskiJELEŃWałbrzychTadeusz Ćwieluch, prezesKontakt
    wałbrzyskiKNIEJAŚwierkiEugeniusz Gruszka, prezesKontakt
    wałbrzyskiKNIEJAWałbrzychRoman Gumuła, prezesKontakt
    wałbrzyskiKNIEJAŚwidnicaJerzy Dudkiewicz, sekretarzKontakt
    wałbrzyskiSELEKCJONERPieszyceJózef Hruzd, prezesKontakt
    wałbrzyskiST. HUBERTUSKłodzkoKontakt
    wałbrzyskiSZARAKWałbrzychMichał Opielewicz, prezesKontakt
    warszawskiBrać ŁowieckaWarszawaTomasz Dziemidek, prezesKontakt
    warszawskiGRUNWALDWarszawaBogdan LEWIŃSKI, prezesKontakt
    warszawskiHUBERTUSWarszawaPaweł Krawczyński, sekretarzKontakt
    warszawskiKŁ URSUSWarszawaKontakt
    warszawskiNr 31 "Pracowników Nauki"WarszawaKontakt
    warszawskiNr 32 przy Ministerstwie RolnictwaWarszawaKontakt
    warszawskiNr 9 Knieja WarszawaPiotr Miciałkiewicz, sekretarzKontakt
    warszawskiOstępWarszawaKrzysztof Gregorczyk, członekKontakt
    warszawskiPogońKontakt
    warszawskiTUR-WołominWołominKontakt
    warszawskiW.K.Ł. Nr 310 "Soból"WarszawaMarian Stanclik, sekretarzKontakt
    warszawskiWarszawskie Koło Łowieckie ŚwitWarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 308WarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 311 "Jastrząbek"WarszawaKontakt
    warszawskiWKŁ 328 TROPWarszawaSławomir IWANOWSKI, sekretarzKontakt
    warszawskiWKŁ Nr 203 "DANIEL"WarszawaWojciech Olborski, sekretarzKontakt
    warszawskiWKŁ nr 331 "Cietrzew"WarszawaAndrzej Kruk, prezesKontakt
    warszawskiWKŁ nr 53 BURZANYWarszawaWiesław Seruga, prezesKontakt
    warszawskiWojskowe Koło Łowieckie 196 "Narew"ŁasiewityIreneusz Woliński, prezesKontakt
    warszawskiZespół Sygnalistów Myśliwskich AKTEON przy SGGWWarszawaBartłomiej Barański, prezesKontakt
    warszawskiŻERAŃWarszawaKontakt
    włocławski"PUCHACZ - Wrocław"Sobótka,SiedlakowiceKontakt
    włocławskiHEJNAŁSycówRobert Nowak, sekretarzKontakt
    włocławskiK.Ł. nr 55 Dzik w SkępemSkępeSławomir Łańcucki, prezesKontakt
    wrocławskiBażant OławaOławaKontakt
    wrocławskiBÓRWrocławKontakt
    wrocławskiDANIELŚroda ŚląskaStanisław Wójcik, prezesKontakt
    wrocławskiDIANAMiliczKontakt
    wrocławskiGwardiaWrocławZbigniew Szczotka, prezesKontakt
    wrocławskiHUBERTOleśnicaKontakt
    wrocławskiKł.Im.Św.HubertaWrocławMichał Jakubowski, sekretarzKontakt
    wrocławskiKNIEJAWrocławPiotr Skotnicki, członekKontakt
    wrocławskiKNIEJA w OleśnicyDobroszycePaweł Dziadkiewicz, członekKontakt
    wrocławskiKORONAJelcz-LaskowiceStanisław Ziaja, prezesKontakt
    wrocławskiLEŚNIKWrocławKontakt
    wrocławskiPONOWABierutówKontakt
    wrocławskiREMIZAWrocławDominik Janiszewski, sekretarzKontakt
    wrocławskiRÓGWrocławDariusz Marecki, prezesKontakt
    wrocławskiSŁONKAGrochowoZdzisław Murczkiewicz, prezesKontakt
    wrocławskiSOKÓŁOleśnicaEdward Kucułyma, skarbnikKontakt
    wrocławskiSZARAKMiędzybórzJózef Kozak, prezesKontakt
    wrocławskiSZARAKJelcz-LaskowiceJanusz Biesiadecki, prezesKontakt
    wrocławskiWKŁ 426 PUCHACZSobótkaStefan Kukuczko , prezesKontakt
    zamojskiBażantBiłgorajKontakt
    zamojskiKoło Łowieckie Nr.14 "Rogacz"HrubieszówJanusz Kaniuga, łowczyKontakt
    zamojskiLeśnikBiłgorajKontakt
    zamojskiTRP KoLo Łowieckie nr.58ZamośćKontakt
    zamojskiWKŁ nr 121 "Świt" w ZamościuZamość Wojciech Adamczyk, prezesKontakt
    zielonogórski"JELEŃ"Brody ŻarskieRafał Kowalczuk, członekKontakt
    zielonogórski"KRUK" Zielona GóraKijeAgnieszka Sokołowska, sekretarzKontakt
    zielonogórski"Lis" ŁagówŁagów LubuskiKontakt
    zielonogórskiDzik Zielona GóraZielona GóraBohdan Smoleń, prezesKontakt
    zielonogórskiHUBERT ŚwiebodzinŚwiebodzinKontakt
    zielonogórskiKoło łowieckie "Daniel"SiedliskoRyszard Kieczur, prezesKontakt
    zielonogórskiKoło Łowieckie DROPZielona GóraKontakt
    zielonogórskiLisŁagówKontakt
    zielonogórskiOrzełNowe MiasteczkoZbigniew Koszowski, skarbnikKontakt
    zielonogórskiOSTĘP Zielona GóraŚwibnaSławomir Kiewlicz, sekretarzKontakt
    zielonogórskiPonowaSkąpeKontakt
    zielonogórskiRyśWschowaKrzysztof Sobczuk , prezesKontakt
    zielonogórskiRYŚ NiedoradzOtyńTadeusz Bołbat, prezesKontakt
    zielonogórskiRyś SławaSławaMarian Kulus, członekKontakt
    zielonogórskiRYŚ w ŻarachŻaryKontakt
    zielonogórskiWKŁ DIANA SulechówNowe KramskoKontakt

    WSZYSTKIE KOŁA Z ISTNIEJĄCYMI STRONAMI WWW


    Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
    Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.