strona główna forum dyskusyjne















Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Beretty i Sako Piotrków Tryb. 06.04 P. Hetmańczyk Wyniki
2. III Wielkopolskie Grand Prix Leszno (Krzywiń) 13.04 S. Mrozowski Wyniki
3. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 20.04 K. Gerbasz Wyniki
4. Puchar FAM-Pionki Radom 27.04 L. Wesołowski Wyniki
5. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 11.05 P. Pełczyński Wyniki
6. Puchar Prząśniczki Łódź 18.05 L. Wesołowski Wyniki
7. Eliminacje LS I runda Szczecin 25.05 W. Kraiński Wyniki
8. Eliminacje LS I runda Elbląg, (Pasłęk) 25.05 W. Kobierski Wyniki
9. Eliminacje LS I runda Legnica 25.05 P. Hetmańczyk Wyniki
10. Eliminacje LS I runda Kraków 25.05 W. Szymański Wyniki
11. Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Toruń 01- 02.06 W .Kuzia Wyniki
12. Memoriał im. A. Kraińskiego Gdańsk 08.06 J. Adamczyk Wyniki
13. Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 15.06 T. Łącki Wyniki
14. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 22.06 K. Gerbasz Wyniki
15. Eliminacje LS II runda Poznań (Antoninek) 29.06 M. Świerczek Wyniki
16. Eliminacje LS II runda Radom 29.06 P. Pełczyński Wyniki
17. Eliminacje LS II runda Wrocław 29.06 P. Hetmańczyk Wyniki
18. Eliminacje LS II runda Przemyśl (Rzeszów) 29.06 W.Kobierski Wyniki
19. Puchar Opolszczyzny Opole 06.07 W. Szymański Wyniki
20. Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej Częstochowa (Lubliniec) 13 - 14.07 T. Łącki Wyniki
21. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Leszno (Krzywiń) 20.07 W. Kuzia Wyniki
22. Ogólnopolskie Zawody Pań o Puchar Diany Legnica 20.07 J. Adamczyk Wyniki
23. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 20.07 A.Matyjewicz Wyniki
24. Eliminacje LS III runda Zielona Góra 27.07 M. Świerczek Wyniki
25. Eliminacje LS III runda Ciechanów 27.07 T.Gerbasz Wyniki
26. Eliminacje LS III runda Katowice 27.07 W. Kobierski Wyniki
27. Eliminacje LS III runda Tarnów 27.07 A. Matyjewicz Wyniki
28. Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej Olsztyn 03 - 04.08 Z. Zieliński Wyniki
29. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 10.08 W. Krański Wyniki
30. Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn 17.08 W. Kobierski Wyniki
31. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 24.08 T. Dobiesz Wyniki
32. Finał Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 31.08 - 01.09 W. Kobierski Wyniki
33. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka 07.09 S .Mrozowski Wyniki
34. VII Turniej Chmielakowy Chełm 14.09 P. Pełczyński Wyniki
35. Podkarpacki Puchar Jesieni Rzeszów 21.09 L. Wesołowski Wyniki
36. Puchar Winobrania Zielona Góra 28.09 J. Adamczyk Wyniki
37. Puchar Jesieni Wrocław 05.10 Z. Zieliński Wyniki
38. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce (Starachowice) 12.10 T. Łącki Wyniki

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
12 kwietnia 2002

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.