strona główna forum dyskusyjne















Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Beretty i Sako Piotrków Trybunalski 03.IV L. Wesołowski Wyniki
2. Wielkopolski Grand Prix Leszno (Krzywiń) 17. IV M. Świerczek Wyniki
3. III Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Osie) 24.IV J. Borkowski Wyniki
4. Puchar FAM Pionki Radom (Wsola) 08.V J. Adamczyk Wyniki
5. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg (Borów) 15.V W.Szymański Wyniki
6. VII Puchar Prząśniczki Łódź (Nowosolna) 22.V L. Wesołowski Wyniki
7. Eliminacje LS I runda Leszno 29.V S. Mrozowski Wyniki
8. Eliminacje LS I runda Elbląg (Pasłęk) 29.V T. Dobiesz Wyniki
9. Eliminacje LS I runda Piotrków Trybunalski 29.V W.Szymański Wyniki
10. Eliminacje LS I runda Rzeszów (Bór) 29.V A. Matyjewicz Wyniki
11. XX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Kalisz (Wolica) 05-06.VI T. Dobiesz Wyniki
12. Puchar Prezydenta Miasta Konina Konin 12.VI W. Kobierski Wyniki
13. XVI Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 19.VI T. Łącki Wyniki
14. Eliminacje LS II runda Szczecin (Pucice) 26.VI W. Kobierski Wyniki
15. Eliminacje LS II runda Ciechanów (Chotum) 26.VI T. Łącki Wyniki
16. Eliminacje LS II runda Bielsko Biała 26.VI P. Pełczyński Wyniki
17. Eliminacje LS II runda Tarnów 26.VI A. Matyjewicz Wyniki
18. VIII Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 03.VII W. Kraiński Wyniki
19. IV Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Radom (Wsola) 10-11.VII W. Kobierski Wyniki - ind.
Wyniki - dru.
20. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 17.VII J. Adamczyk Wyniki
21. Puchar Bałtyku Koszalin (Manowo) 17.VII M. Świerczek Wyniki
22. Eliminacje LS III runda Konin 24.VII Z. Zieliński OW - Wyniki
23. Eliminacje LS III runda Suwałki (Giżycko) 24.VII W. Kraiński OW - Wyniki
24. Eliminacje LS III runda Legnica (Goślina) 24.VII P. Hetmańczyk OW - Wyniki
25. Eliminacje LS III runda Starachowice 24.VII J. Borkowski OW - Wyniki
26. XXXVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Toruń (Glinki) 31.VII-01.VIII Z. Zieliński Wyniki - ind.
Wyniki - dru.
27. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 07.VIII J. Borkowski Wyniki
28. Puchar Opolszczyzny Opole (Grudzice) 07.VIII P. Hetmańczyk Wyniki
29. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 14.VIII S. Mrozowski Wyniki
30. XIII Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn (Gutkowo) 21.VIII J. Borkowski Wyniki
31. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz (Wolica) 28.VIII M. Świerczek Wyniki
32. VI Ogólnopolskie Zawody Seniorów Warszawa 28.VIII W.Szymański Wyniki
33. IV Finał Ligi Strzeleckiej Opole (Grudzice) 04-05.IX T. Łącki Wyniki - ind.
Wyniki - dru.
34. X Turniej Chmielakowy Chełm 11.IX P. Pełczyński Wyniki
35. XX Puchar Winobrania Zielona Góra 11.IX Z. Zieliński Wyniki
36. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka 18.IX S. Mrozowski Wyniki
37. Puchar Jesieni Wrocław 25.IX J. Adamczyk Wyniki
38. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce (Starachowice) 02.X A. Matyjewicz Wyniki

OW - zawody zaliczane jako obowiązkowe do "Wawrzynu"

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.